Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kamēr Sony, HTC un Motorola jau paspējuši izziņot to ierīču sarakstu, kas tuvākajā laikā saņems Android 5.0 atjauninājumu, tirgus līderi no Dienvidkorejas gan ar īpašu aktivitāti šajā jomā neizceļas.

LG oficiālā paziņojumā ir pavēstījis, ka kompānijas pašreizējas flagmanis (domājams – LG G3) saņems Android 5.0 Lollipop atjauninājumu. Kompānija gan nemin precīzu laiku, kad atjauninājums tiks laists klajā, taču neoficiāla informācija vēsta, ka tas varētu notikt līdz šī gada beigām.

Tikmēr baumas vēsta, ka cits Dienvidkorejas tehnoloģiju gigants – Samsung – laidīs klajā Galaxy S5 viedtālruņiem paredzēto Android 5.0 atjauninājumu jau šā gada decembrī.

Nobeiguma gan jāatzīmē, ka, minēto atjauninājumu, visticamāk, saņems arī citi LG un Samsung modeļi. Ārvalstu mediji kā nopietnus kandidātus uz Android 5.o atjauninājumu min G Pro 2, Galaxy Note 4, Galaxy Note 3 un vairākus citus vidējās un augstākās klases viedtālruņus. Tiesa, pēdējo ierīču gadījumā nav izskanējusi pat neoficiāla informācija, kas vēstītu par  iespējām saņemt minēto atjauninājumu.

lollipop-alt

Saistītās tēmas: androidatjauninājumslgsamsung

Izsaki savu viedokli