Aktuāls

Baraka Obamas tvīts saņēmis visvairāk ”patīk” Twitter vēsturē

Internets

”Sony” uzvar septiņās kategorijās 2017. gada EISA balvu pasniegšanas ceremonijā

Foto, Audio, Video

Aplikāciju saraksts, ar kurām ”Disney” spiego bērnus

Mobilās aplikācijas

LG OLED televizors iegūst prestižo EISA apbalvojumu

Televizori, mājas kinozāles

Lattelecom kļuvis par pirmo PCI DSS 1. līmeņa datu centru operatoru Baltijā

Datori, IT, bizness

CyCell Limited ir Angļu kompānija, kas sākuši piedāvāt pavisam neierastu pakalpojumu – iespēju iegādāties patiesi personificētu telefonu, kas nosaukts par OwnFone.

Ko mūsdienās saprot ar telefona personalizēšanu? Paša izvēlēts ekrānā redzamo sīkrīku un ikonu izkārtojums, paša izvēlētas un pielāgotas aplikācijas, zvana melodija, telefona korpusa krāsojuma izdaiļošana. OwnFone gadījumā no visa minētā saraksta, maināms tikai telefona korpusa krāsojums.

OwnFone ierīces tiek apdrukātas pasūtītāja izvēlētajā krāsojumā. Šie telefoni paredzēti tikai zvanu saņemšanai un veikšanai uz 1-12 numuriem. Katram numuram atbilst uzraksts uz telefona pogas. Palielinoties numuru skaitam, nākas pieciest samazinātu pogu izmēru.

Ražotājs norāda, ka šie telefoni ir ne tikai ideāli piemēroti bērniem (dēļ vienkārši realizētā ierobežojuma zvaniem – var piezvanīt tikai uz telefona pasūtījuma brīdī definētiem numuriem) un veciem cilvēkiem (elementārs lietošanā), bet arī gadījumiem, ja dodies uz kādu pasākumu, kurā nevēlies riskēt pazaudēt vai sabojāt savu viedtālruni.

OwnFone ir kredītkartes izmērā un sver tikai 43 gramus. Ražotājs sola, ka pie “vidējas lietošanas” ierīces akumulators spēj nodrošināt OwnFone darbību 3 dienas pēc uzlādes.

Pašlaik ierīces tiek pielāgotas tikai Anglijas tirgum, taču ko var zināt – varbūt pēc kāda laika līdzīgas ierīces parādīsies arī Latvijā!

Vairāk par OwnFone var uzzināt http://myownfone.com

Izsaki savu viedokli