Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Origin stacionārie datori jau sen ir pazīstami ar saviem iespaidīgajiem tehniskajiem parametriem un uzdzīto procesora frekvenci. Līdz šim datoros atrodamais procesors jau standartā bija uzdzenams līdz 5.2 gigaherciem, taču, pateicoties “Phase Change” dzesēšanas sistēmai, turpmāk datori leposies ar veselu 5.7 gigahercu procesoru!

Kurš tad būs šis laimīgais procesors, kas sildīs lietotāja māju vai dzīvokli? Atbilde ir Intel Core i7-2700K, bet tas vēl nav viss. Par jūsu elektrības rēķinu vēl parūpēsies četras NVIDIA GeForce GTX 580 3GB grafiskās kartes. Ražotājs ir padomājis arī par atbalstu – vismaz ASV teritorijā, visi datora pircēji saņems ar Genesis datoru saistītu tehnisko atbalstu mūža garumā, 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Operatīvā atmiņa, tā pat kā līdz šim, būs paplašināma līdz 32 gigabaitiem. Tā pat, būs pieejama plaša izvēle starp cietajiem un SSD diskiem – viss būs pielāgojams jūsu vajadzībām.

Komplektācija ar četrām grafiskajām kartēm un 5.7 gigahercu procesoru vēl nav pieejama, taču Origin sola to padarīt pieejami jau šī ceturkšņa beigās.

Saistītās tēmas: datorsgenesisoriginstacionārais

Izsaki savu viedokli