Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

General Motors vadītāja atklājusi, ka kompānija strādā pie jauna SUV klases spēkrata, kas leposies ar Opel zīmi priekšpusē un flagmaņa statusam atbilstošu komplektāciju, interjeru un eksterjeru.

SUV klases auto jeb “parketnieka” parādīšanās Opel hierarhijā ir daļa no kompānijas ilgtermiņa plāna līdz 2018. gadam paplašināt modeļu klāstu līdz 27 modeļiem, bet dzinēju klāstu palielināt līdz 17 agregātiem. Līdztekus jau pieminētajam parketniekam dienas gaismu ieraudzīs jaunākās paaudzes Corsa, Astra un Viva mazauto.

Tiesa, par pašu spēkratu pagaidām ir zināms visai maz, taču iepriekš izskanējusi informācija, ka Meriva un Zafira automobiļi varētu saņemt krietni agresīvāku izskatu, iegūstot dizaina iezīmes, kas raksturīgas SUV segmenta spēkratiem. Tāpat Opel pārstāvji izteikušies, ka labprāt radītu konkurentu Dacia Duster kompaktajam krosoveram.

Turklāt izteikumus pavada solījumi, ka kompānija investēs pusmiljardu eiro Opel dzinēju un transmisiju ražotnēs. Pirms neilga laika kompānija apstiprināja 245 miljonu eiro investīcijas Opel rūpnīcā Ruselšeimā (Vācija).

Opel-factory-007

Saistītās tēmas: autoopel

Izsaki savu viedokli