Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nav šaubu, ka budžeta klases spēkratu ražotājs Dacia ir iekarojis popularitāti attiecīgajā tirgus segmentā. Tas protams netīk ražotājiem, kas labprāt iesaistītos cīņā par pircēju  simpātijām. Viens no šādiem ražotājiem ir Opel.

Opel un Vauxhall amatpersonas jau iepriekš norādījušas uz plāniem laist klajā vienkāršu pilsētas mašīnu. Tiesa, šoreiz paziņojumi ir bijuši tuvu patiesībai un lēto Opel spēkratu varam sagaidīt jau nākamgad.

Plānojams, ka, lai sastādītu konkurenci attiecīgajā tirgus kategorijā, spēkratam nāksies samierināties ar aptuveni 8000 eiro cenu zīmi.

ChevySpark5dr.g01a-3069959322--3070846396-O

Tiesa, kamēr Eiropā pavīd vien atsevišķas ziņas par šāda spēkrata eksistenci, ļoti līdzīgs spēkrats tiek testēts ASV – Chevrolet Spark. Zinot Chevrolet un Opel lielo tuvību un faktu, ka GM grasās pārtraukt Chevrolet spēkratu pārdošanu Eiropā, pieminētais Spark, visticamāk arī būs pieminētais budžeta spēkrats.

Taču kamēr Opel plāno laist klajā jaunu auto, ir apturēta salīdzinoši lētā Opel Agila ražošana, savukart cits kompānijas spēkrats – Opel Adam – ir ticis pie jauna dzinēja. Tagad pircējiem būs iespēja izvēlēties arī ekonomisko 1 litra benzīna turbodzinēju, kas nodrošinās 89 vai 113 zirgspēkus.

ChevySpark5dr.g09-3069959485-O-3070848079-O

Saistītās tēmas: daciaopel

Izsaki savu viedokli