Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Opel Cascada ir pievilcības un premium līmeņa tehnoloģiju pārbagāts vidējā izmēra kabriolets (garums: 4,70 m). 

opel-cascada-mj2013-img-04

Pagarinātais, elegantais siluets un plūstošais mīkstā auduma nolaižamais jumts Opel Cascada modelī, kurš savu debiju piedzīvos marta sākumā Ženēvas auto izstādē, ietver klasisko kabrioletu labākās īpašības. Tas ir pirmais šāda veida Opel automobilis – pirmoreiz 70 gados Opel ir radījis vidējā izmēra kabrioletu, kuru ražos ar savām iekārtām.

Pēdējo desmitgažu Opel populārākie kabrioleti bija cenu ziņā pieejamie kompaktie Kadett un Astra modeļi – no 1976. gada Kadett C Aero un 1987. gada E Cabrio līdz trīs paaudžu Astra modeļiem (1993.-2010. gads).

Opel Cascada 08

Ar ambiciozo un modernākajām tehnoloģijām ekipēto Cascada modeli, Opel jaunā un mūsdienīgā veidā atgriežas pie vēsturiskām tradīcijām, ko 50. un 60. gados iemiesoja četrvietīgie mīkstā jumta kabrioleti Kapitän un Rekord. Lai vai kā, taču vairumu šo lielākā izmēra kabrioletu neražoja Opel, bet gan vācu specializētie spēkratu virsbūvju izgatavotāji kā, piemēram, “Autenrieth” un “Karl Deutsch” (skatīt foto galeriju), kas tos pārveidoja un pārdeva ļoti ierobežotā daudzumā. Tolaik ārpakalpojumu izmatošana kabrioletu ražošanā bija ļoti izplatīta prakse. Atgriežoties tuvāk mūsdienām, arī Kadett E Cabrio un divas Astra Cabrio paaudzes tika ražotas, izmantojot itāļu virsbūvju darinātāja “Carozzeria Bertone” pakalpojumus.

opel-cascada-closed

Jaunais Opel vidējā izmēra kabriolets Cascada tiek ražots uzņēmuma iekšienē. Atbilstoši savām vērtībām, Opel piedāvā brīvdabas baudījuma eleganci, standarta premium līmeņa šasiju, augstākās klases drošības tehnoloģijas, mīkstā auduma jumtu un jaunākās paaudzes dzinēju – turklāt par daudz pievilcīgāku cenu nekā citiem vidējā izmēra kabrioletiem.

Saistītās tēmas: automašīnasdīleru ziņasopel

Izsaki savu viedokli