Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

OnLive videospēļu straumēšanas serviss pirmo reizi ir pieejams arī ārpus ASV robežām. Pie šiem labumiem pirmie ir tikuši Apvienotās Karalistes iedzīvotāji.

Ja nu esiet palaiduši garam ziņas par OnLive, tad atgādināšu, ka tas ir videospēļu straumēšanas serviss, kas būtībā ļauj uz teju jebkura datora ar pietiekami ātru interneta pieslēgumu spēlēt visas spēles. Skaitļošana tiek veikta OnLive serveros, kamēr lietotājs saņem tikai video un audio signālu, pretī nosūtot komandas spēles varonim. OnLive pakalpojumi ir izbaudāmi ne tikai datorā – pieejama ir arī īpaša spēļu konsole, kuru OnLive dažiem spēlētājiem piedāvās par brīvu.

Būtībā Apvienotajai Karalistei ir ļoti paveicies, jo viņiem viss jau ir sagatavots, kamēr ASV sākumā mocījās ar nestabilitāti, kļūdām utml. problēmām līdz OnLive serviss nostabilizējās.

Ja dzīvojat Apvienotajā Karalistē, labāk pasteidzieties, jo kamēr OnLive serviss Apvienotajā Karalistē ir svaigs, visiem jaunpienācējiem tiek piedāvāts iegādāties vienu spēli par nieka mārciņu, kamēr tās vērtība nepārsniedz 39.99 mārciņas.

Jācer, ka ilgi OnLive pakalpojumi nebūs jāgaida arī Latvijai. Protams, programmu mēs varam lejupielādēt jau tagad, taču savienojums ar tik attālām zemēm nav pietiekami labs, tādēļ visas spēles raustās un nav baudāmas.

Saistītās tēmas: anglijaapvienotā karalisteonlivespēlesuk

Izsaki savu viedokli