Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Olympus vakar oficiāli prezentēja jaunu sākumklases digitālo spoguļkameru – E-600. Šis produkts būs BOOT.Lv iepriekš testētā E-620 modeļa apgriezta versija, un jaunās spoguļkameras cena būs patērētājiem ļoti draudzīga, jo E-600 maksās vien 599,99 ASV dolārus.

Portāls Engadget.com ziņo, ka E-600 modelis tikai nedaudzās jomās atpaliek no E-620 digitālās spoguļkameras, jo tam nebūs tādu labumu kā: pogu apgaismojuma, aspect mask control (tehnoloģija, kas ļauj pielāgot skatu meklētāju tādai malu attiecībai ar kādu tobrīd tiek uzņemti fotoattēli) un režīma, kas ļauj automātiski uzņemt divus fotoattēlus ar dažādām ekspozīcijām. Tāpat šim modelim būs par trim māklas filtriem mazāk nekā E-620 modelim.

Tomēr par šo draudzīgo cenu jūs jau drīzumā varēsiet iegādāties spoguļkameru ar 12,3 megapikseļu matricu, grozāmu 2,7 collu Live view LCD ekrānu, kamerā iebūvētu attēla stabilizācijas sistēmu, putekļu attīrīšanas sistēmu, kā arī sekvenciālo fotografēšanas režīmu, kurā fotoaparāts spēs uzņemt līdz 4 kadriem sekundē. Uzņemtos fotoattēlus Olympus E-600 spēs saglabāt CompactFlash, CompactFlash UDMA un xD atmiņas kartēs.

Veikalu plauktos šī sākumklases digitālā spoguļkamera nonāks novembrī. Starp citu, Olympus E-600 cenā (599,99 dolāros) ir iekļauts arī 14-42mm f3.5/5.6 Zuiko objektīvs.

Izsaki savu viedokli