Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Rīga, 5. novembris. Kāpēc jāizvēlas kaut ko vienu, ja var izvēlēties pilnīgi visu? Olympus
E-Sistēmas jaunākais modelis E-30 sevī apvieno visu, ko vien var vēlēties pat vislabākais fotogrāfs. Olympus E-30 ir izstrādāts uz profesionālās E-3 fotokameras bāzes un ir apveltīts ar visām E-Sistēmas priekšrocībām un funkcionalitāti, kā arī papildināts ar vairākiem ērtiem īsceļiem, kas ļaus iegūt vēl labākus un mākslinieciskākus attēlus. Šī ir perfekta fotokamera visiem, kam ir augstas prasības attiecībā uz fotoattēliem! Jaunais Olympus E-30 var lepoties ne tikai ar jaunāko 12,3 megapikseļu Live Mos sensoru, uzlabotu attēlu procesoru, īpaši ātru autofokusu un vislabāko no tirgū pieejamajām putekļu aizsardzības sistēmām, bet arī ar daudzām mākslinieciskās jaunrades funkcijām, kas līdz šim netika iekļautas digitālajās spoguļkamerās. Fotokameras mākslinieciskās jaunrades funkcijas ļaus izpausties ikviena radošajam talantam un iegūt attēlus ar dažādiem mākslinieciskiem efektiem jau to uzņemšanas brīdī – vai tā būtu popmāksla, sapņu tēli, vai senlaicīga izskata attēli. Papildus tam, E-30 sniedz iespēju izvēlēties starp 9 dažādiem attēla formātiem. E-30 nodrošina neierobežota skaita bezvadu zibspuldžu vadību. Olympus E-30 fotokamera ļaus pilnībā izpausties fotogrāfa radošajam garam, turklāt nodrošinās pilnīgu kontroli pār fotoattēliem visdažādākajās situācijās – arī tajās, ko nevar nodēvēt par ikdienišķām.

Jauna veida domāšana un inovācija

E-Sistēma jau kopš savas ieviešanas 2002. gadā ir aizsākusi jauna veida domāšanas un inovācijas sistēmu, tiecoties uz novatorismu un īstenojot vēlmi atšķirties no masas ar kaut ko pavisam īpašu. Ar jauno Olympus E-30 tas ir pilnībā izdevies, jo šī fotokamera sevī apvieno augstu kvalitāti, stabilitāti un jaunradi. E-30 aizpilda tukšumu starp digitālo spoguļkameru sākuma līmeņa modeļiem un visaugstākā līmeņa profesionālajām fotokamerām.

Jauna tipa, liela ātruma Live Mos attēla sensors

Jauna tipa 12,3 megapikseļu Live Mos attēla sensors pierāda, ka visjaunākās tehnoloģijas neaizņem daudz vietas un mikroshēmas izmērs neietekmē attēla kvalitāti, dinamiku un krāsu nianšu bagātību. Jaunākās tehnoloģijas ļauj uzkrāt ārkārtīgi lielu daudzumu attēlu informācijas ierobežota izmēra ierīcē.

Fizisko izmēru nozīme tagad pieder pagātnei un attiecas uz vecajām tehnoloģijām. Atcerēsimies kaut vai vecās paaudzes mobilos telefonus. Jaunās tehnoloģijas ļauj samazināt izmērus un uzlabot kvalitāti. Uzlabotais un īpaši ātrais TruePic turbo procesors ļauj ātri un bez problēmām apstrādāt un fotokameras atmiņas kartē ierakstīt vēl lielāku datu apjomu.

Profesionālas funkcijas ar ātru autofokusu

E-30 fotokamerā ir iekļautas tās pašas tehniskās funkcijas, kas atrodamas profesionālajā fotokamerā E-3. Īpaši ātrā un precīzā 11 punktu autofokusa sistēma, kas ir pilnībā biaksiāla un var lepoties ar 44 mērīšanas punktiem, nodrošina fotoattēla asumu un ļauj notvert īsto mirkli pat vissaspringtākajā situācijā. E-30 fotokameras maksimālajā 12,3 megapikseļu izšķirtspējā iespējams uzņemt pat 5 kadrus sekundē – turklāt vienlaicīgi gan RAW, gan JPEG formātā. Pateicoties 1/8000 sekundes eksponēšanas laikam un 1/250 sekundes zibspuldzes sinhronizācijai, Olympus E-30 ļauj iemūžināt pat visātrākās ainas.

Īpaši ātrs ultraskaņas dzinis attēlu stabilizācijai

Mehānisks, korpusā iebūvēts attēlu stabilizators ļauj koriģēt izplūdušus attēlus, kas radušies fotoaparāta izkustēšanās rezultātā, nodrošinot korekciju, kas ir līdzvērtīga līdz pat 5 EV soļiem.

Tā kā attēlu stabilizators ir iebūvēts korpusā, tas darbojas ar jebkuru objektīvu, turklāt nodrošina arī vairākus iestatījumu režīmus, kas fotogrāfam ļaus izvēlēties vispiemērotāko attiecīgajam fotoattēlam, kā arī sniegs iespēju iegūt attēlus ar kustības un ātruma efektiem.

Īpaši ātrā ultraskaņas dziņa sistēma, kas tiek izmantota fokusēšanai un attēla stabilizācijai, nodrošina arī E-30 fotokameras aizsardzību pret putekļiem, tos efektīvi likvidējot ar 35 000 svārstību ultraskaņas viļņiem ikreiz, kad tiek ieslēgta fotokamera. Ultraskaņas dziņa sistēma ir visefektīvākā no tirgū pieejamajām putekļu aizsardzības sistēmām.

Iegūstiet vairāk no saviem fotoattēliem

Olympus E-30 var lepoties ar tām pašām iespējām, tehnoloģijām, kā arī sniedz tādu pašu attēlu kvalitāti, kā profesionālās fotokameras.

Papildus parastajām fotografēšanas iespējām, E-30 fotokamera ir papildināta arī ar vairākām inteliģentām tehnoloģijām, piemēram, Seju atpazīšanas tehnoloģiju, kas fiksē attēla asumu un apgaismojumu tieši uz cilvēka seju, Ēnu korekcijas tehnoloģiju, kas nodrošina dažādu fotoattēla daļu individuālu apgaismošanu un ēnošanu, kā arī 27 dažādiem fotografēšanas režīmiem, kas nodrošina perfekti eksponētu attēlu tehniski augstā kvalitātē jebkurā fotografēšanas situācijā.

Jaunrade un Live View

Radošām personībām nepietiek tikai ar tehniski perfektu attēlu. Mūsdienās daudz laika tiek tērēts fotoattēlu pēcapstrādei ar datoru. Savukārt Olympus E-30 ļaus izmantot dažādus fotografēšanas efektus jau attēla uzņemšanas brīdī. Fotokamera ir aprīkota ar vairākiem mākslinieciskiem filtriem – popmākslas filtrs sniegs piesātinātas krāsas un sirreālu efektu, miglainā attēla filtrs nodrošinās dūmakaina attēla un kontrasta efektu, blāvo krāsu filtrs radīs sapņainu atmosfēru, gaišo toņu filtrs ļaus iegūt elegantus attēlus ar mazāku kontrastu, graudainais filtrs ļaus atgriezties melnbalto fotoattēlu pasaulē, fotoplašu filtrs ļaus atcerēties fotoaparātu bērnību un sajust pagātnes elpu. Tas viss būs redzams Live View režīmā uz 6,9 cm lielā, spilgtā Hypercrystal LCD displeja. Lai vēl vairāk izceltu šīs jaunrades izpausmes, iespējams izvēlēties kādu no 9 vispiemērotākajiem attēlu formātiem – no 16:9 līdz 6:6. Tas ļauj iegūt pilnīgu radošo brīvību un visperfektākos attēlus.

Bezvadu zibspuldžu vadība

Olympus E-30 iebūvētā zibspuldze nodrošina ne tikai efektīvu apgaismojumu, bet arī papildina unikālo Olympus bezvadu zibspuldžu sistēmu, kas ļauj vienlaicīgi izmantot pat 3 zibspuldžu grupas, turklāt katru no tām darbinot individuāli un tajās apvienojot neierobežotu skaitu zibspuldžu ( Olympus FL-50R un FL-36R). Šī sistēma nodrošina ērtu un vienkāršu zibspuldžu vadību ar pilnīgu kontroli tieši no fotokameras.

Sistēma, kas būs noderīgs sabiedrotais arī nākotnē

Visas Olympus E-sistēmas fotokameras, zibspuldzes un objektīvi ir 100% digitāli, tāpēc visas Olympus korpusu, zibspuldžu un objektīvu programmatūras var bez maksas atjaunināt internetā, tādējādi nodrošinot iespēju vienmēr izmantot visjaunākās programmatūras.

Olympus E-30 fotokamera vairs neliks šaubīties, jo tajā ir apvienotas pilnīgi visas funkcijas.

Fotokamera tirdzniecībā būs pieejama no 2009. gada janvāra.

Izsaki savu viedokli