Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pavisam nesen ziņojām, ka Samsung grasās prezentēt divus jaunus viedtālruņa un planšetdatora hibrīdus- Galaxy Mega 5.8 un 6.3. Tagad kompānija ir paziņojusi to oficiālo specifikāciju.

Kā jau minējām, Galaxy Mega ir aprīkots ar 6,3 collu LCD displeju, kura izšķirtspēja sasniedz 720p. Par ātrdarbību atbildēs 1,7 GHz divu kodolu procesors un 1,5 GB operatīvā atmiņa. Operētājsistēma būs Android 4.2 kopā ar Samsung TouchWiz. Tālrunis piedāvās Multi-window (iespēju sadalīt ekrānu, lai veiktu vairākus uzdevumus vienlaikus) un Air View (spēs uztvert pirksta kustību vienas collas attālumā no ekrāna).

Ierīces aizmugurē tiks novietota 8 MP kamera, savukārt priekšā 1,9 MP kamera. Telefons tiks aprīkots ar Wi-Fi, LTE, NFC un Bluetooth savienojumiem. Viedtālruņa izmēri būs 167,6x88x8,0 mm, un tas svērs 199 gramus. Baterijas ietilpība- 3,200 mAh. Iekšējās atmiņas apjoms sasniegs 8 GB vai 16 GB, to gan būs iespējams palielināt pateicoties microSD atbalstam.

GALAXY Mega 6.3 Product Image (1)

Arī Galaxy Mega 5.8 parametri daudz neatšķiras no iepriekš ziņotajiem. Ekrāna izmērs sasniegs 5,8 collas, un tas atbalstīs qHD izšķirtspēju. Arī procesors nebūs tik iespaidīgs kā Mega 6.3, tam būs divi kodoli, bet frekvence sasniegs 1,4 GHz. Tā izmēri 162,6×82,4×9,0mm, bet svars- 182 grami. Baterijas ietilpība būs 2,600 mAh. Iebūvētā atmiņa sasniegs 8 GB, bet pateicoties microSD kartei, to būs iespējams palielināt.

Viedtālruņi tiks realizēti visā pasaulē, taču Eiropā un Krievijā nonāks jau maijā. Tiesa gan, ziņas par iespējamo cenu pagaidām nav.

GALAXY Mega 5.8 Product Image (1)

Saistītās tēmas: Megasamsung galaxy

Izsaki savu viedokli