Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

2011. bija divkodolu gads, taču 2012. jau ir četrkodolu gads, kurā neizpaliks arī LG ierīces. Nesen kompānija, kurai pēdējā laikā tik labi neveicas, novilka aizkarus no savas četrkodolu X3 viedās ierīces.

Kā jau visās četrkodolu ierīcēs, kas līdz šim tikušas izlaistas, arī šajā ir atrodams NVIDIA Tegra 3 procesors, kurš patiesībā lepojas ar pieciem kodoliem – 5. vairāk skaitās kā palīgkodols mazākos darbiņos. Papildus lielajai jaudai, ierīce lepojas arī ar milzīgu 4.7 collu displeju, kuram piešķirta ļoti augsta 720p(1280 x 720 pikseļi) izšķirtspēja. Iebūvētā atmiņa, kā jau daudzām ierīcem, ir 16 gigabaiti. Foto un video uzņems 8 vai 1.3 megapikseļu kameras, taču, ja 16 gigabaiti būs par maz lai visu saglabātu, varēsiet ievietot microSD atmiņas karti.

Runājot par izskatu, ierīce šķiet tīri iespaidīga, pie tam, iederas arī mūsdienu plānuma standartos – tā nepārsniedz 9 milimetrus.

Operētājsistēma, domājams, būs Android 4.0, taču precīzāku informāciju iegūsim Mobile World Congress pasākumā nākammēnes.

Saistītās tēmas: lgnvidia tegrax3

Izsaki savu viedokli