Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nav noslēpums, ka Office 2013 ir izteikti fokusēts uz mākoņservisiem, tāpēc kā ļoti apsveicams solis vērtējams Microsoft jaunais risinājums – iespēja darbināt savas Office aplikācijas ne tikai savā datorā, bet arī citos Windows datoros laikā, kamēr pie tā strādā.

Iespēju īslaicīgi izmantot savas Office aplikācijas citā datorā realizēs ar Click-To-Run 2.0 palīdzību.

Click-To-Run 2.0 (CTR2) platforma jau tiek izmantota Microsoft Office 2013 izmēģinājuma versijas uzstādīšanai datoros. Līdzīgi, kā CTR 1. versija, tā nodrošina iespēju “straumēt” aplikāciju – tās komponenti tiek lejupielādēti no tīmekļa pat aplikācijas darbošanās laikā.

Pateicoties šīs platformas iespējām, izveidots “viesošanās” risinājums.

Izmantojot “viesošanās” funkciju uzstādītās Office aplikācijas varēs atvērt vien ar attiecīgo komandu Microsoft vietnē, tādējādi nodrošinot licences pārbaudi.

Šis risinājums ir patiesi noderīgs, ja kādu iemeslu dēļ rodas nepieciešamība pastrādāt no sveša datora, kas nav apgādāts ar pierasto Office programmatūru.

Saprotams, šis risinājums būs lietojams vien tad, ja dators būs pieslēgts gana ātram interneta pieslēgumam – eksperimenti liecina, ka izmantojot ļoti lēnu un nestabilu pieslēgumu, CTR uzstāda Office aplikācijas neizturami lēni un to veiktspēja, kamēr notiek gaidīšana uz kārtējo komponentu, vairākas stundas var būt darba paveikšanai nepiemērota.

 

Saistītās tēmas: microsoft office

Izsaki savu viedokli