Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mēs jau esam lasījuši par nevienu vien CES izstāde prezentētu brīnumu, bet 16 terabaitu SSD disks noteikti ir viens no produktiem, kas liek atskatīties.

Izstādes laikā, OCZ prezentēja Z-Drive R5 SSD disku sēriju. Šajā sērijā OCZ, sadarbībā ar Marvell, ir izveidojuši jaunu SSD platformu, kas nosaukta par Kilimanjaro. Platforma pārsvarā būs paredzēta tieši uzņēmumiem, nevis trešajiem patērētājiem. Kilimanjaro ir pasaulē pirmie SSD diski, kas pilnībā izmantoa datora PCI Express x16 3.0 ligzdu, pateicoties kurai, iespējams attīstīt līdz pat 16 gigabaitu kopējo joslas platumu un 2.52 IOPS, jeb ieejas / izejas operācijas sekundē.

Z-Drive R4 CloudServ RM1616 ir iespaidīgākais no sērijas modeļiem. Šis SSD disks ir 16 terabaitu ietilpīgs – jebkurš cietais disks nokaunās. Tā pat, flagmanis spēj attīstīt 6.5 gigabaitu sekundē lielus ātrumus un 1.4 miljonus IOPS.

Papildus tam, OCZ izrāīja arī pasaulē pirmo 3.5″ cietā diska formāta SATA-600 SSD disku, kas arī nemaz nešķiet tik švaks ar savu 4 terabaitu ietilpību, 560 megabaitu sekundē ātrumiem un 100 tūkstošiem IOPS.

Minētie SSD diski ir paredzēti uzņēmumiem, mēs kā patērētāji pie tiem diez vai tiksim, taču, arī ja tas būtu iespējams, cena būtu pārāk augsta lai pat apsvērtu domu par diska iegādi.

Saistītās tēmas: disksoczpasaulē ietilpīgākais

Izsaki savu viedokli