Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

OCZ piedāvā jaunus RAM modeļus ar ievērojamām takts frekvencēm un zemiem aiztures laikiem. OCZ ir visai aktīvi iesaistījusies DDR3 atmiņu tirgū. Pēdējā laikā tā regulāri demonstrē jaunus modeļus ar iespaidīgiem tehniskajiem parametriem. Super Talent jau piedāvā DDR3-1600 atmiņas moduļus ar 7-7-7-18 aiztures laikiem un 1.8V voltāžu. Savukārt OCZ piedāvā analogus komplektus ar 7-7-7-20 un 7-6-6-20 aiztures laikiem.Taču tiem, kuri ne pārāk iedziļinās sīkākās specifikācijās, noteikti metīs aci uz OCZ DDR3-1800 moduļiem, kuru aiztures laiki ir salīdzinoši augsti – 8-8-8-27. Šīs atmiņas tiek dzesētas OCZ standarta radiatoriem ar platīna pārklājumu.

Atgādināšu, ka daudzi ražotāji Computex 2007 izstādē demonstrēja DDR3-2000 atmiņas, taču tām bija nepieciešama papildus dzesēšana. Priecē tas, ka sērijveida DDR3-1800 atmiņām pietiek ar parastu radiatoru, jo tas nozīmē to, ka šis nu ne pavisam nav DDR3 maksimums. Piepludinot tirgu ar ātrām DDR3 atmiņām, pavisam noteikti novedīs pie cenu krituma, kas uz doto brīdi ir DDR3 lielākais šķērslis relatīvi ātrai ekspansijai.

Raksturīgi tas, ka OCZ šīs atmiņas mērķē tieši uz Asus P35 un X38 čipseta mātesplatēm, jo tikai tās spēj darboties ar šīm atmiņām DDR3-1600 režīmā pie tik zemiem aiztures laikiem. Taču lielākoties tas ir uzskatāms par mārketinga triku, jo neviens neliedz šīs atmiņas izmantot citās mātesplates, ja vien tās spēj nodrošināt 1.9V. OCZ tikai akcentē to, ka tā garantē simtprocentīgu saderību.

Izsaki savu viedokli