Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nvidia šodien prezentējuši Tegra Note platformu, kas ļaus piedāvāt Tegra 4 darbinātus planšetdatorus par ļoti patīkamām cenām.

Tegra Note partneru sarakstā ir tādas kompānijas kā EVGA, PNY Technologies, Zotac, Colorful, Shenzhen Homecare Technology, Gigabyte un XOLO. Paredzams, ka šie partneri piedāvās Tegra Note platformas planšetdatorus par ļoti patīkamu cenu – ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir sākot no 199 ASV dolāriem. Tiek ziņots, ka par programmatūras jauninājumiem atbildēs Nvidia un piedāvās jaunāko pieejamo Android operētājsistēmas versiju.

Ierīces darbinās Nvidia Tegra 4 sistēma, kas aprīkota ar 72 kodolu grafisko un četru kodolu Cortex-A15 procesoru, kuram ir papildus piektais kodols, kas paredzēts akumulatora enerģijas taupīšanai. Tiek ziņots, ka Tegra Note būs jaudīgākie 7 collu planšetdatori.

Nvidia PureAudio tehnoloģija solās nodrošināt ļoti patīkamu skanējumu no ierīces priekšpusē novietotajiem stereo skaļruņiem, kuri būs spējīgi pieklājīgi atskaņot arī zemās frekvences. Papildus tam Nvidia sola planšetdatoru aprīkot ar ļoti kvalitatīvu, aizmugurē novietotu piecu megapikseļu kameru. Camera Awesome aplikācija nodrošinās iespēju uzņemt video ar 100 kadriem sekundē, kā arī nodrošinās tā palēninātu atskaņošanu. Kā jau ierasts, arī ierīces priekšpusē būs novietota VGA izšķirtspējas kamera.

Tāpat arī tiek solīts visnotaļ atzīstams akumulatora darbības laiks ar vienu uzlādes reizi – Tegra Note platformas ierīces spēšot nepārtraukti atskaņot augstas izšķirtspējas video ilgāk par 10 stundām. Planšetdatori tiks aprīkoti ar 16 gigabaitu iebūvēto atmiņu, kas paplašināma ar microSD atmiņas kartēm ietilpībā līdz pat 32 gigabaitiem.

Kompānija sola, ka ierīču tirdzniecība tiks uzsākta tuvāko pāris mēnešu laikā. Plašāka informācija par jauno platformu atrodama Nvidia bloga ierakstā.

tegranote_front_c_0

Saistītās tēmas: nvidiaplanšetdatoritegra note

Izsaki savu viedokli