Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Par NVIDIA Tegra Note 7 pirmās ziņas parādījās jau septembrī, taču tuvojoties planšetdatora nonākšanai tirgū, ražotājs piedāvā tuvāk iepazīties ar izstrādājuma spējām.

Tegra Note 7 ir saņēmis jaudīgo NVIDIA procesoru, un, kā apgalvo iekārtas izstrādātājs, tas būs jaudīgākais 7 collu planšetdators.

Ierīces displejs nodrošina 1280×800 pikseļu izšķirtspēju. Izstrādājuma aizmugurē atrodamās 5 MP kameras uzņemtos attēlus būs iespējas saglabāt 16 GB iebūvētajā atmiņā.

Funkcionalitāti šajā ierīce uzlabo Direct Stylus irbulis, kas nodrošina līdzīgas opcijas kā Samsung ražojumos atrodamais S Pen. Tāpat iespējams iegādāties arī Slide Cover vāciņu, kas ne tikai pasargās tālruni, bet arī nodrošinās statīva funkcijas, ļaujot to novietot trīs dažādos leņķos.

Jāmin, ka ierīce ASV tirgū leposies ar ļoti pieejamu 200 ASV dolāru cenu. Tiesa gan, nav  zināms vai un kad tā būs nopērkama Eiropas valstu tirgos.

Tāpat Nvidia ir izveidojusi video, kurā pastāsta plašāk par Direct Stylus sniegtajām iespējām un ar ko tas izceļas uz konkurentu fona.

Saistītās tēmas: nvidiaplanšetdatori

Izsaki savu viedokli