Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Nvidia šodien paziņojis par plāniem iegādāties videospēļu fizikas aprēķinu pionieri Ageia, kas pazīstama ar savu PhysX karti. Iespējams jau drīzumā reālistiskas un fizikas ziņā korektas spēles būs ierasta parādība. Jau kopš Ageia rašanās brīža 2002. gadā visu laiku klīdušas baumas par kāda grafisko procesoru ražotāja vēlmi iegādāties šo kompāniju, lai tās tehnoloģijas un idejas izmantotu savā labā. Saskaņā ar FPS Labs informāciju, tikai tagad baumas ieguvušas aprises un kļuvušas oficiāli apstiprinātas. Šis darījums turpina Nvidia tradīciju veikli nopirkt izdevīgus piedāvājumus; kā vēsta Nvidia pārstāvji, lēmums par Ageia pirkšanu nācis klajā līdz ar idejām par GPU fizikas aprēķinu attīsīšanu.

„Ageia ir pasaules klases komanda, kas, tā pat kā mēs, ir kaislīgi aizrāvušies ar vienu ideju – radīt visaizraujošāko un baudāmāko datorspēles piedzīvojumu. Kombinējot pasaules vadošo grafisko procesoru un fizikas dzinēju ražotājus, mēs varēsim piedāvāt PhysX aprīkotas GeForce videokartes simtiem miljonu spēļu cienītāju” vēsta Nvidia prezidents Jens Hsuns Huangs (Jen-Hsun Huang).

Nvidia vairs tikai atlicis formāli pārņemt Ageia. Diemžēl kompānijas vienojušās darījuma finansiālās detaļas un sīkumus pagaidām (vismaz līdz nakamajam preses paziņojumam trešdien) paturēt noslēpumā.

Izsaki savu viedokli