Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lielais viesnīcu un kūrortu tīkls Radisson izplatījis atklāto vēstuli, kurā informē, ka tikušas uzlauztas dažu šī tīkla viesnīcu datorsistēmas. Paziņojums, ko parakstījis izpilddirektors Fredriks Koralluss, ir publicēts oficiālajā kompānijas interneta lapā. No 2008. gada novembra līdz 2009. gada maijam ļaundari ielauzušies vairāku Radisson viesnīcu datortīklos un nozaguši klientu bankas kontu rekvizītus. Noziedznieki ieguvuši klientu kredītkaršu un debetkaršu numurus un derīguma termiņa datus, kā arī karšu īpašnieku personas datus. Tomēr kompānija apgalvo, ka neesot nozagti klientu sociālās apdrošināšanas numuri.

Radisson norāda, ka datu zādzības notikušas tikai dažās viesnīcās, kas atrodas ASV un Kanādā. Vienlaikus tā atzīst, ka nav zināms precīzs “apzagto” viesnīcu un klientu skaits.

Kompānija Radisson par notikušo uzzinājusi no maksāšanas sistēmām un datu apstrādes centriem. Radisson iesaka saviem klientiem uzmanīgi sekot bankas konta stāvoklim un, pamanot aizdomīgas transakcijas, nekavējoties vērsties kompetentās iestādēs.

Izmantotie resursi:
antivirus.lv

Izsaki savu viedokli