Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Rīgas domes Satiksmes departaments sadarbībā ar Latvijas Riteņbraucēju apvienību Rīgas domes telpās rīko velosatiksmes attīstībai veltītu konferenci “Velosipēdists pilsētvidē”. Konferences mērķis ir veicināt informācijas un pieredzes apmaiņu starp velosatiksmes attīstības veicināšanā iesaistītajām Latvijas pašvaldībām.

Konferencē ar ziņojumiem par veiksmīgākajiem risinājumiem un pieredzi veloinfrastruktūras izveidē dalīsies gan Rīgas, gan vairāku Latvijas pilsētu speciālisti, kā arī velosipēdistu nevalstisko organizāciju pārstāvji. Notiks vispusīgas diskusijas par veloinfrastruktūras plānošanu. Tāpat konferences laikā tiks piešķirti ikgadējie apliecinājumi „Draudzīgs velosipēdistam”, ko šogad izpelnījušies vairāk nekā 30 uzņēmumi, iestādes, pašvaldības. „Draudzīgs velosipēdistam” tiek piešķirts jau kopš 2006.gada.

Īsi pirms konferences sākuma Rātsnama vestibilā tiks atklāta vienas dienas izstāde, kuras mērķis ir iepazīstināt konferences dalībniekus un Rātsnama apmeklētājus ar Latvijā ražoto velosipēdu un to piederumu klāstu. Izstādē piedalīsies tādi ražotāji un pakalpojumu sniedzēji kā –  Erenpreiss, Spārīte, Latvis, Dipdap, Monster park, Bent, Tour de rain un citi.

Konferenci “Velosipēdists pilsētvidē” organizē Rīgas domes Satiksmes departaments sadarbībā ar Latvijas Riteņbraucēju apvienību Eiropas Savienības līdzfinansēta velosatiksmi veicinoša projekta CARMA ietvaros.

Saistītās tēmas: automašīnasDrošībavelosipēdi

Izsaki savu viedokli