Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vakar portāls MacX.cn publicēja neoficiālus jauno Macbook un MacBook Pro alumīnija korpusu attēlus, tādejādi lieku reizi apstiprinot spekulācijas par to, kādi tieši MacBook klēpjdatori tiks prezentēti rītdien notiekošajā kompānijas preses konferencē. Piedāvājam arī jums priekš laicīgi uzmest aci jauno MACu dizainam. Pāris lietas, kurām pievērst uzmanību fotogrāfijās. Atšķirībā no iepriekšējās versijas, MacBook (mazākais no abiem, kuram nav skaļruņu režģis klaviatūras sānos) nav FireWire porta. Abiem disku lasītājs atrodas labajā apakšējā korpusa pusē.


MacBook Pro 15″

MacBook Pro 15″

MacBook Pro 15″

Līdzīgi kā MacBook Air, arī šiem abiem jaunajiem MacBook ir vēl lielāks skārienjutīgais paliknis. Ievērojiet, ka abiem datoriem pieslēgvietas atrodas tikai kreisajā pusē.


MacBook Pro 15″

Pievērsiet uzmanību, cik viengabalainas ir šīs korpusu detaļas. Iepriekšējās paaudzes MacBook šie paneļi tika veidoti no vairākām atsevišķām plastmasas detaļām. Tāpat šobrīd izskatās, ja abi jaunie MacBook būs vēl plānāki par to priekštečiem.


MacBook 13″

MacBook 13″

MacBook 13″

Šobrīd jau ir diezgan droši, ka jaunie MacBook neizmantos Intel čipsetu, bet gan Nvidia produktus. Konkrētais čipsets ir pazīstams pēc koda MCP79. Daudzi šādu notikumu pavērsienu uzskata par pozitīvu, tomēr jāņem vērā, ka Nvidia jau agrāk ir sagādājusi vilšanos klēpjdatoru, tai skaitā MacBook, lietotājiem.

Izsaki savu viedokli