Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ir pienācis laiks paziņot BOOT.Lv konkursa sadarbībā ar Sony Ericsson uzvarētāju. Šoreiz portāls BOOT.Lv saviem lasītājiem sadarbībā ar Sony Ericsson piedāvāja iespēju laimēt moderno Sony Ericsson Walkman W980 mūzikas tālruni ar FM raidītāju! Lai piedalītos konkursā, portāla apmeklētājiem no 27. janvāra līdz 2. februārim bija jāiesūta atbildes uz mūsu sagatavotajiem jautājumiem. Kopumā konkursā šoreiz piedalījās 1326 dalībnieki.

Šoreiz galvenās balvas ieguvējs ir K. Polis, kura tālruņa numurs sākas ar 2936. K. Polis pareizās atbildes iesūtīja ar 896. kārtas numuru.

Kopumā konkursā piedalījās 1326 dalībnieki, bet pareizi uz visiem jautājumiem atbildēja 957 cilvēki.

Pareizās atbildes:

1) Nesen Sony Ericsson paziņoja, ka savos mobilajos tālruņos turpmāk ieviesīs “Smile Shutter” foto tehnoloģiju. Vienlaicīgi ar šo paziņojumu, kompānija prezentēja arī jaunu tālruni, kas šo tehnoloģiju atbalsta. Kā sauc šo modeli?

a) Sony Ericsson C510

2) Nesen BOOT.Lv piedāvāja aplūkot video apskatu par kādu jauniešiem paredzētu budžeta klases mobilo tālruni, kura aptuvenā cena ir vien 80 Ls. Kā šo produktu sauc?

c) Sony Ericsson F305

3) Kurā no šīm krāsām NAV pieejams Sony Ericsson W715 mūzikas tālrunis?

b) smilšu dzeltenā

4) Kurš no šiem Sony Ericsson modeļiem ieguva EISA (European Imaging and Sound Association) balvu kā 2008. gada Eiropas labākais mūzikas tālrunis?

c) Sony Ericsson W980

5) Datorsaloni M79 saviem klientiem sāka piedāvāt divus jaunus G sērijas spēļu datorus. Kā šos produktus sauc?

a) M79 G400 un M79 G930

Izsaki savu viedokli