Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ir pienācis laiks paziņot BOOT.Lv konkursa sadarbībā ar Sony Ericsson uzvarētāju. Šoreiz portāls BOOT.Lv saviem lasītājiem sadarbībā ar Sony Ericsson piedāvāja iespēju laimēt Sony Ericsson Walkman F305 mobilo tālruni ar kustību sensoru, kas ir īpaši pielāgots spēlēm! Lai piedalītos konkursā, portāla apmeklētājiem no 17. marta līdz 25. martam bija jāiesūta atbildes uz mūsu sagatavotajiem jautājumiem. Kopumā konkursā šoreiz piedalījās 1383 dalībnieki.

Šoreiz galvenās balvas ieguvējs ir M. Zelčs, kura tālruņa numurs sākas ar 2631. M. Zelčs pareizās atbildes iesūtīja ar 44. kārtas numuru.

Kopumā konkursā piedalījās 1383 dalībnieki, bet pareizi uz visiem jautājumiem atbildēja 844 cilvēki.

Pareizās atbildes:

1) Februārī izstādes Mobile World Congress 2009 ietvaros Sony Ericsson prezentēja ļoti iespaidīgu viedtālruni, kas ir aprīkots ar 12 megapikseļu kameru. Kāds ir šī telefona nosaukums?

c) Sony Ericsson Idou

2) Kā sauc pirmo Sony Ericsson Walkman sērijas mūzikas tālruni, kuram ir Media Go lietotnes, ar kuru vienkārši un bez jebkādas piepūles jebkurā datņu formātā var pārsūtīt, atskaņot un kārtot izklaides materiālus, atbalsts?

c) Sony Ericsson Walkman W995

3) Februāra sākumā Sony Ericsson prezentēja bezvadu brīvroku skaļruni, kas ļauj automašīnu pārveidot par bezvadu mūzikas automātu. Kā šo modeli sauc?

b) Sony Ericsson AB900

4) Kurā gadā Sony Ericsson mobilajos tālruņos par lādētāja pieslēgvietas standartu kļūs MicroUSB?

a) 2012. gadā

5) Kāda ir BenQ E2200HDA 21,5″ Full HD LCD monitora akcijas cena M79 datorsalonos?

a) 93 Ls

Izsaki savu viedokli