Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ir pienācis laiks paziņot BOOT.Lv konkursa sadarbībā ar Logitech uzvarētāju. Šoreiz portāls BOOT.Lv saviem lasītājiem sadarbībā ar Logitech piedāvāja iespēju laimēt Logitech Squuezebox Boom bezvadu mūzikas straumēšanas sistēmu! Lai piedalītos konkursā, portāla apmeklētājiem dalībniekiem no piektdienas (17. aprīļa) 15:00 līdz piektdienas (24. aprīļa) 15:00 bija jāatbild uz pieciem jautājumiem par Logitech un BOOT.Lv. Kopumā konkursā šoreiz piedalījās 542 dalībnieki.

Šoreiz galvenās balvas ieguvējs ir K. Rozītis, kura tālruņa numurs sākas ar 2833. K. Rozītis pareizās atbildes iesūtīja ar 23. kārtas numuru.

Kopumā konkursā piedalījās 542 dalībnieki, bet pareizi uz visiem jautājumiem atbildēja 219 cilvēki.

Pareizās atbildes:

1) Kopš šī gada februāra Logitech Squeezebox sērijas bezvadu mūzikas straumēšanas ierīču lietotājiem kļuva pieejams vēl viens tiešsaistes mūzikas serviss. Kā sauc šo tiešsaistes mūzikas servisu?

c) Rhapsody

2) Cik programmējamo G papildfunkciju taustiņu ir Logitech G19 tastatūrai?

c) 12 taustiņi

3) Cik Logitech Squeezebox sērijas produktu video apskati ir publicēti portālā BOOT.Lv?

b) 3 produktu

4) Februārī BOOT.Lv publicēja kompānijas Logitech veiktā pētījuma par interneta randiņiem rezultātus. Cik procenti no aptaujātajiem cilvēkiem bija kļuvuši par negodīguma upuriem interneta randiņos?

a) 58 procenti

5) 5) Kāda ir Acer V233HB 23 collu Full HD izšķirtspējas LCD monitora akcijas cena M79 datorsalonos?

a) 99 Ls

Izsaki savu viedokli