Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Trīs mūzikas mīļotāji no Latvijas ir pārspējuši vairāk nekā trīs tūkstošus fanu citās Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas valstīs, lai piedalītos pirmajā Sony Ericsson FanWalk gājienā uz šī gada MTV EMA. Iespējams, ka tieši kāds no viņiem būs to laimīgo vidū, kuram būs vienreizēja iespēja pabūt uz MTV skatuves un pasniegt balvu. Deviņu dienu, 400 km muzikālais svētceļojums sāksies Londonā 29.oktobrī. Pateicoties Sony Ericsson un Tele2 atbalstam, Mārcis Pļaviņš (23), Viktorija Sabļina (21) un Zanda Ervarte (22) pievienosies 100 Sony Ericsson FanWalkeriem, kad tie dosies no Londonas centra uz Eiropas 2008.gada kultūras galvaspilsētu Liverpūli.


Viktorija Sabliņa

Kļūt par FanWalkeri nebija viegls uzdevums. Tiem, kas bija reģistrējušies www.fanwalk.tv, sestdien Galerijā Centrs bija jāpārvar vairāki pārbaudījumi. Viņiem bija jāuzzīmē plakāts, ar kādu viņi ierastos EMA ceremonijā, tika pārbaudītas viņu dziedāšanas spējas, jo īstam fanam ir jāmāk dziedāt savu elku dziesmas, ar skaļuma mērītāju tika noteikts, cik skaļi decibelos katrs fans var pakliegt, jo īstam fanam ir jābūt skaļam. Žūrija, kurā bija Latvijas un Lietuvas MTV pārstāvji, kā arī šogad MTV EMA Best Baltic Act kategorijā nominētās grupas Detlef Zoo līderis Uldis Dirnēns savu lēmumu paziņoja noslēguma pasākumā Andrejsalas Peldošajā Darbnīcā.

Jūs varēsiet sekot fanu gaitām tīmekļa sērijās FanWalk mājas lapā. FanWalkeriem tāpat būs savs ikdienas blogs, kuru viņi veidos ar saviem Sony Ericsson W595, W760 un W350 tālruņiem. Walkman tālruņi ar to uzlaboto mūzikas baudījumu ir ideāli piemēroti, lai fiksētu šo notikumu.


Zanda Ervarte

Kad viņi ieradīsies Liverpūlē 6.novembrī, visi 100 FanWalkeri pārģērbs savas gājiena drēbes, lai sapucētos, lai gan kā VIP dalībnieki apmeklētu EMA ceremoniju, gan oficiālo ballīti ar zvaigznēm pēc ceremonijas.

Deviņu dienu laikā FanWalkeri saskarsies ar ikdienas izaicinājumiem, lai novērtētu viņu muzikālo temperamentu. Tas, kura aizraušanās (vai apsēstība) pārspēs visus pārējos, kļūs par daļu no mūzikas vēstures, kad iznāks uz MTV skatuves miljonu auditorijas priekšā visā pasaulē, lai pasniegtu balvu.


Mārcis Pļaviņš

Audris Leimontas, Sony Ericsson tirdzniecības vadītājs Latvijā un Lietuvā atzīst: “Lai parādītu, cik mums ir svarīga mūzika un izklaide, vēlējāmies vairākiem mūzikas mīļotājiem piedāvāt iespēju apmeklēt vērienīgu mūzikas pasākumu, bet ar nelielu jautrības pieskaņu. Esam saņēmuši tūkstošiem pieteikumu no interesantiem un talantīgiem jauniešiem. Izvelēties laimīgos FanWalk dalībniekus bija sarežģīti, bet tagad mums ir paši labākie.”

„Mērķtiecība un draudzība – tās ir lietas, kas vieno Tele2 un FanWalk gājienu. Man ir patiesi liels prieks, ka trīs jauniešiem no Latvijas būs ne tikai iespēja kopā ar slavenākajam pasaules mūzikas un izklaides sfēras zvaigznēm piedalīties vienā no lielākajiem Eiropas mūzikas notikumiem – MTV Europe Music Awards 2008 ceremonijā, bet arī doties aizraujošā FanWalk gājienā. Novēlu jauniešiem iegūt daudz jaunus draugus, pozitīvas emocijas un neaizmirstamus iespaidus,” saka Jānis Spoģis, Tele2 mārketinga direktors.

Sony Ericsson pirmais Walkman® tālrunis tika izlaists 2005.gadā, un līdz šim brīdim pasaulē pārdoti 77 miljoni Walkman tālruņu. Pēdējo trīs gadu laikā Sony Ericsson ir turpinājis virzīt mobilās mūzikas tirgu izlaižot tālruņus, kas sniedz uzlabotu mūzikas baudījumu ar lielisku skaņas kvalitāti, un iespējām bagātus tālruņus izvirzot mūziku pirmajā vietā.

Apmeklējiet www.fanwalk.tv un piedalieties mūzikas ceļojumā.

Izsaki savu viedokli