Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kaut arī līdz nākamā Sony Xperia flagmaņa debijai ir palikuši vairāki mēneši, interneta plašumos noplūdusi informācija par šīs ierīces tehnisko specifikāciju. Līdztekus tam pavīd ziņas, ka kompānija ir mainījusi viedtālruņu tirgū pielietoto stratēģiju.

Baumas vēsta, ka Xperia Z4 saņems 5,5 collu QHD izšķirtspējas (2560×1440 pikseļi) displeju. Attēlu uzņemšanas funkciju nodrošinās jauns, ieliekts kameras sensors, kas leposies ar Sony flagmaņiem raksturīgo 20,7 MP izšķirtspēju.

Ātrdarbību sola nodrošinām Qualcomm izstrādātais 64 bitu Snapdragon 810 procesors (astoņi kodoli, 2,8 GHz). Operatīvās atmiņas apjoms sasniegs 4 GB, taču minimālais iebūvētās atmiņas apjoms būs 32 GB. Tālrunis atbalstīšot Cat.6 LTE tīklus, kuru nodrošinātais lejupielādes ātrums var sniegt pat 300 Mbps (teorētiski).

Tikmēr informācija vēsta, ka baumu apvītais Xperia Z3X viedtālrunis dienas gaismu neieraudzīs. Tāpat tiek vēstīts, ka Sony ir atmetis ar roku tradīcijai laist klajā jaunu flagmani ik pēc 6 mēnešiem. Ja tas atbilst patiesībai, tad Xperia Z4 debiju piedzīvos jau nākamgad un ar flagmaņa statusu varēs lepoties veselu gadu.

sony-xperia-z2

Saistītās tēmas: baumassony xperia

Izsaki savu viedokli