Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kaut arī neziņu un visas spekulācijas attiecībā uz Galaxy S5 solās kliedēt 24. februāra Unpacked pasākums, nepacietīgākajiem jau atkal ir iespēja iegūt jaunu informāciju par to, kas tad lācītim būs vēderā un uz ko tas būs spējīgs. Interneta plašumos noplūduši divi AnTuTu ātrdarbības testa rezultāti, kas, kā vēsta baumas, iezīmē gaidāmā Samsung flagmaņa divu versiju eksistenci un to spējas.

Viena no ierīcēm ir saņēmusi nosaukumu SM-G900R4 un ir apgādāta ar četru kodolu 2,5 GHz Snapdragon 800 procesoru, 3 GB operatīvo atmiņu un Adreno 330 grafisko procesoru. Iebūvētās atmiņas apjoms sasniedz 32 GB, savukārt darbības procesus nodrošina Android 4.4.2 (KitKat) operētājsistēma. Korpusa aizmugurē būšot novietota 16 MP kamera, bet priekšā – 2,1 MP kamera un QHD izšķirtspējas displejs.

antutu galaxy s5

Otra ierīces versija saņēmusi modeļa numuru SM-G900H un astoņu kodolu 1,5 GHz Samsung Exynos 522 procesoru, 2 GB operatīvo atmiņu un ARM  Mali-T628 grafisko procesoru. Viedtālrunis tiks apgādāts ar 16 GB iebūvēto atmiņu, HD izšķirtspējas displeju, 16 MP kameru aizmugurē, 2,1 MP kameru priekšpusē un Android 4.4.2 (KitKat) operētājsistēmu.

antutu galaxy s5 II

Interesanti gan, ka noplūdušie ātrdarbības testa rezultāti liecina, ka pirmais viedtālrunis ieguvis 31,5 tūkstošus punktu, kamēr otrs – 35,5 tūkstošus punktu. Šāda iznākuma iemesls, iespējams, ir fakts, ka pirmajai versijai ir krietni prasīgāka displeja izšķirtspēja.

Saistītās tēmas: baumassamsung galaxy

Izsaki savu viedokli