Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Interneta plašumos parādījušies pirmie attēli, kas atklāj gaidāmās Windows 9 operētājsistēmas saskarnes izskatu. Attēlos redzamas lielākas un mazākas izmaiņas, taču kopumā Windows vide nav būtiski mainījusies.

Windows 9 ne tikai piedzīvos zināmas dizaina un saskarnes izmaiņas, bet arī ieviesīs jaunas opcijas. Viena no tām būšot vairākas darbvirsmas. Katra no šīm darbvirsmām varēs saturēt citas aplikācijas un tā rezultātā lietotājam būs iespēja acumirklī pārslēgties starp dažādām darba vidēm.

Tāpat jāatzīmē, ka Microsoft ir ieguldījis lielus spēkus, lai optimizētu Windows operētājsistēmu. Tā rezultātā Windows 9 spēšot darboties pat uz ierīcēm, kuru operatīvās atmiņas apjoms ir tikai 1 GB.

Starp citiem jaunumiem ir jāmin uzlaboti uznirstošie paziņojumi. Jaunajā Windows operētājsistēmā vairs nebūs atrodama Charms josla, bet tajā atrodamie īsceļi (search, share, settings) turpmāk būs atrodami aplikāciju loga augšējā kreisajā stūrī. Neoficiāla informācija vēsta, ka Charms josla turpinās eksistēt operētājsistēmas versijās, kas pieejamas skārienjutīgām ierīcēm.

Jau iepriekš esam ziņojuši, ka Microsoft varētu atrādīt Windows 9 operētājsistēmu 30. septembrī. Tiesa, tā būs tikai priekšskatījuma versija, taču operētājsistēmas gala versijas nonākšana pie lietotājiem tiek gaidīta 2015. gada sākumā.

Saistītās tēmas: microsoftwindows

Izsaki savu viedokli