Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Interneta plašumos ir noplūduši pirmie attēli un tehniskā informācija par nākamo HTC flagmani, kas, domājams, iemantos M8 nosaukumu.

Kā redzams attēlos, tad HTC M8 tiks apgādāts ar pirkstu nospiedumu lasītāju, kas atradīsies nedaudz virs kameras. Tiesa gan, šajā modelī pirkstu nospiedumam atstātā vieta ir mazāka nekā tā ir One MAX gadījumā.

Attiecībā uz dizainu attēli atklāj vairākas būtiskas izmaiņas. Vispirms jau M8 solās būt krietni plānāks par One, tāpat nākamā paaudze saņems daudz noapaļotākus stūrus un malas, rezultātā izstrādājums labāk ieguls plaukstā.

Attiecībā uz dzelžiem gan lielas variācijas nav iespējamas. Baumas vēsta, ka izstrādājums tiks aprīkots ar pašlaik jaudīgāko mobilo procesoru – Qualcomm Snapdragon 800. Tam palīdzēs 3 GB operatīvā atmiņa.

Sagaidāms, ka par operētājsistēmu kalpos kāda no Android versijām, ko papildinās jaunākā Sense saskarne.

Baumas vēsta, ka dzirdu attēlu HTC M8 viedtālrunī nodrošinās 5 collu vai 5,2 collu displejs, kas atbalstīs 2 K (2048×1080 pikseļi) izšķirtspēju.

htc m8

Nobeiguma gan jāatgādina, ka minētā informācija nav oficiāli apstiprināta un pagaidām ir pāragri spiest par tās patiesumu.

Saistītās tēmas: baumashtc

Izsaki savu viedokli