Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kaut arī jaunākā Nexus viedtālruņa debija vairs nav aiz kalniem, jau tagad ir zināma teju vai visa ierīces tehniskā specifikācija un pieejami ierīces attēli. Turklāt tagad interneta plašumos parādījies pirmais Nexus 6 preses attēls un pirmā video reklāma.

Līdztekus kādām attēlam, ko nopludinājis pensijā aizgājušais Twitter baumu konts evleaks, interneta plašumos parādījies arī kāds video, ko var uzskatīt par pirmo Nexus 6 un Android L reklāmu.

nexus 6

Neoficiāla informācija vēsta, ka Nexus 6 viedtālruni ražos Motorola, apgādājot to ar Qualcomm Snapdragon 805 procesoru (četri Krait 450 kodoli, 2,65 GHz), 3 GB operatīvo atmiņu un 5,9 collu QHD izšķirtspējas displeju. Ierīces aizmugurē būs atrodama 13 MP kamera, ko papildinās optiskā attēlu stabilizācijas sistēma un divas LED zibspuldzes. To visu ar enerģiju nodrošinās 3200 mAh akumulators.

Līdztekus video, kurā animētā veidā redzams gaidāmais Nexus 6 viedtālrunis, atklātība nonāca vēl divi video. Visi trīs video uzskatāmi par Android reklāmām, kurās tiek attēlota šīs operētājsistēmas ierīču lietotāju daudzveidība. Tiesa, nav oficiāla apstiprinājuma faktam, ka šie būtu Google izveidoti vai pasūtīti video.

Saistītās tēmas: googlenexus

Izsaki savu viedokli