Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Motorola Moto G ir viens no pēdējā laika ievērojamākajiem kompānijas tālruņiem, lepojoties ar lielisku cenas un veiktspējas attiecību. Tiesa, jaunākās baumas vēsta, ka Motorola dotajā brīdī strādā pie ierīces pēcteča veidošanas.

Kāds neoficiālas informācijas sniedzējs, kas nopludinājis ne tikai atsevišķas ierīces specifikācijas detaļas, bet arī ierīces attēlu, vēsta, ka nākamās paaudzes tālrunis būs stipri līdzīgs jau zināmajam Moto G, taču dizaina iezīmes tiks aizgūtas no kompānijas pastarīša – Moto E.

moto g2 leak

Sagaidāms, ka otrās paaudzes Moto G saņems to pašu Snapdragon 400 procesoru (1,2 GHz, četri kodoli) un Adreno 305 grafisko procesoru. Kaut arī ierīces ekrāna izmērs netiek minēts, tā izšķirtspēja atbildīs jau ierastajam 720p.

Vienīgās izmaiņas pagaidām tiek solīts kameras izšķirtspējā (5 MP vietā būs 8 MP) un faktā, ka jau standarta modelis nodrošinās divu SIM karšu atbalstu.

Jāatzīmē gan, ka redzamais attēls un pieminētā tehniskā specifikācija nav oficiāli apstiprināta un var neatspoguļot patiesos ierīces apveidus.

Saistītās tēmas: baumasmotorola

Izsaki savu viedokli