Aktuāls

Sešu mēnešu laikā no Beļģijas ievesti auto ar 24,5 miljonu kilometru deficītu

Auto, Moto

Ar mikroautobusiem RAF “Latvija” atkārtos ekspedīciju līdz Vladivostokai

Auto, Moto

Pagājušajā nedēļā parādījās pirmā informācija, kas vēstīja, ka Sony strādā pie jauna kompaktā izmēra planšetdatora – Z3 Tablet Compact. Tagad interneta plašumos “uzpeldējis” pirmais ierīces attēls, bet to pavada nopludināta informācija, ko publiskojusi vietne AndroidOrigin.

Tiesa, pieejamais attēls nesniedz pilnīgu priekšstatu par ierīces dizainu, taču pieejama neoficiālā informācija atklāj visai detalizētu planšetdatora specifikāciju.

Izstrādājums apgādāts ar 8 collu IPS displeju, kas nodrošina 1080p izšķirtspēju. Par ātrdarbību šajā ierīcē sola parūpēties Snapdragon 801 procesors (četri kodoli) un 3 GB operatīvā atmiņa.

Ierīces iebūvētā atmiņa sasniegs 16 GB, ko, visticamāk, papildinās microSD karšu lasītājs. Planšetdatora aizmugurē atradīsies 8 MP kamera, kas būs apgādāta ar Exmor RS sensoru un, visticamāk, LED zibspuldzi. To visu ar enerģiju apgādās akumulators, kura ietilpība būs robežās no 4500 līdz 5000 mAh.

Saprotams, ka gluži vai neiztrūkstoši būs tādi savienojumi kā Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11 ac, NFC. Tāpat esot sagaidāma ierīce, kas atbalstīs LTE tīklus.

Sony Z3 Tablet Compact debija tiek gaidīta jau nākamajā nedēļa IFA tehnoloģiju izstādē, kur tā tiks prezentēta līdztekus citiem kompānijas jaunākajiem izstrādājumiem, piemēram, viedpulkstenim un Xperia Z3 viedtālrunim.

z3 tablet compact

Saistītās tēmas: planšetdatorisony

Izsaki savu viedokli