Aktuāls

Jau atkal uzmanības centrā nonākuši Samsung vēl neprezentētā “augstā gala” tālruņa Galaxy Alpha attēli un tehniskā specifikācija. Šoreiz noplūdušo informāciju nodrošina uzticamā vietne SamMobile un Vjetnamā bāzētais tehnoloģiju blogs Tinhte.

Attēlos Galaxy Alpha ir redzams blakus Galaxy S5 viedtālrunim. Informācija vēsta, ka Alpha apgādāts ar 4,7 collu SuperAMOLED displeju, bet tā aizmugurē atrodamais pulsa mērītājs un zibspuldze novietots kameras sānā nevis zem tās.

galaxy alpha leak 2

Ierīces korpusa aizmugure ir veidota no mākslīgās ādas un tai ir punktots reljefs. Ierīces sānus apjož metāliska izskata materiāls. Kopumā viedtālruņa dizains daudz neatšķiras no citiem kompānijas “augstā gala” izstrādājumiem.

galaxy alpha leak

Galaxy Alpha iebūvētā atmiņa būs 32 GB, taču to nevarēs papildināt ar microSD karti. Izstrādājums atbalstīs LTE-A tīklus, bet tā priekšpusē būs novietots pirkstu nospiedumu lasītājs.

galaxy alpha leak 3

Galaxy Alpha debija tiek gaidīta augusta vidū un izstrādājums būs tiešais iPhone 6 konkurents. Atsevišķi informācijas avoti norāda, ka attēlos redzamais izstrādājums varētu būt nevis Galaxy Alpha, bet gan Galaxy S5 Neo.  Skaidrību šīs ierīces sakarā varētu viest izstrādājuma baumotā debija, kas ir nepilnu trīs nedēļu attālumā.

galaxy alpha leak 4

Saistītās tēmas: samsung galaxy

Izsaki savu viedokli