Aktuāls

Sešu mēnešu laikā no Beļģijas ievesti auto ar 24,5 miljonu kilometru deficītu

Auto, Moto

Ar mikroautobusiem RAF “Latvija” atkārtos ekspedīciju līdz Vladivostokai

Auto, Moto

Vakar vēstījām, ka jau tuvākajā laikā debiju varētu piedzīvot jauns LG viedtālrunis. Uz kompānijas citu ražojumu fona tas izcelsies ar procesoru, kas, kā vēsta neoficiāla informācija, būs pašu LG ražotais Odin procesors.

Tagad interneta plašumos noplūdusi ne tikai informācija par gaidāmo procesoru, bet arī par pašu tālruni. Sagaidāms, ka Odin čipseta nosaukums būs Nuclon un tas varēs lepoties ar astoņiem kodoliem – četri no tiem darbosies ar 1,5 GHz frekvenci, bet vēl četri – ar 1,2 GHz frekvenci.

Mistiskais viedtālrunis pagaidām slēpjas zem segvārda Liger (LG F490L) un, kā vēsta baumas, saņems 5,9 collu 1080p izšķirtspējas displeju, 2 GB operatīvo atmiņu, 32 GB iebūvēto atmiņu un LTE Cat.6 tīklu moduli, kas nodrošinās lejupielādes ātrumu līdz 300 Mbps.

Tāpat neoficiāla informācija vēsta, ka korpusa aizmugurē būs atrodama optiski stabilizēta 13 MP kamera, bet priekšpusē – 2,1 MP kamera. Jāatzīmē, ka ierīces dizains būs līdzīgs kompānijas esošajam flagmanim, bet izmēri – 157,8 x 81,8 x 9,45 mm.

Domājams, ka izstrādājums debiju varētu piedzīvot jau tuvāko nedēļu vai pat dienu laikā. Saprotams, gan, ka oficiāli paziņojumi no LG, saistībā ar minēto viedtālruni, nav izskanējuši.

lg nuclon liger phone

Saistītās tēmas: lgplanšettelefoni

Izsaki savu viedokli