Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Interneta plašumos parādās arvien vairāk informācijas par Sony Xperia Z1 mini versiju. Kā jau vēstījām, Z1 mazais brālis būs izmērā mazāks, taču tā tehniskie parametri būtiskas izmaiņas nesagaidīs.

Informācija, kas ir vien baumu līmenī, vēsta, ka Z1 mini (arī dēvēts par Z1 f) saņems 2,2 GHz četru kodolu Snapdragon 800 procesoru un 2 GB operatīvo atmiņu. Iebūvētās atmiņas apjoms sasniegšot 32 GB, taču nepieciešamības gadījumā to varēs papildināt ar microSD karti. Par attēlu uzņemšanu parūpēsies 20,7 MP kamera.

xperia mini

Salīdzinājumā ar Xperia Z1, kas saņēmis 5 collu 1080p izšķirtspējas displeju, mazais brālis tikšot apgādāts ar 4,3 collu 720p izšķirtspējas ekrānu. Arī baterijas kapacitāte mazajā modelī ir niecīgāka – 2300 mAh (Z1 – 3000 mAh). Tiesa gan, pateicoties detaļu daudzumam, kas jāietilpina mazajā modelī, tas būs arī nedaudz biezāks – 9,4 mm (Z1 – 8,5 mm).

No brošūrām noplūdusī informācija liecina, ka Z1 mini būs pieejams četrās krāsās – melnā, baltā, rozā un dzeltenā. Domājams, ka izstrādājums oficiālu prezentāciju varētu piedzīvot jau pēc pāris dienām – 10. oktobrī.

xperia brošūra

Saistītās tēmas: baumassony xperia

Izsaki savu viedokli