Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Apple gaidāmie iPhone modeļi, visticamāk, būs vieni no tiem viedtālruņiem, par kuriem jau ilgi pirms debijas būs zināms viss. Tagad iepriekš izskanējušo informāciju papildina pat ziņas no Amazon. Rezultātā ir zināms gan precīzs ierīces izmērs, svars un pat daļēja procesora specifikācija. 

Amazon Japan sarakstos ir parādījies arī iPhone 6 viedtālrunis. Tur publicētā ierīces specifikācija vēsta, ka 4,7 collu modeļa izmērs būs 130 x 65 x 7 mm, savukārt svars sasniegs 113 gramus.

Tāpat tur publicētā informācija norāda, ka iPhone modeļi debitēs septembrī, savukārt pārdošanā iPhone 6 nonāks 30. septembrī.

Kāds cits avots vēsta, ka modelis tiks apgādāts ar 64 bitu A8 procesoru. Tas tiks veidots, izmantojot 20 nm tehnoloģiju, savukārt procesora takts frekvence, visticamāk, pārsniegs 2 GHz robežu. Jāatzīmē, ka iPhone 5S tika apgādāts ar 1,3 GHz procesoru.

Tikmēr Ķīnas mediji spekulē, ka jaunais Apple veikums saņems jaunu tehnoloģiju, kas, atkarībā no uz displeja veiktā pieskāriena vietas vai ilguma, spēs ģenerēt dažāda tipa vibrācijas. Šādas tehnoloģijas ieviešana gan sadārdzinās ierīces cenu, jo, kā vēsta neoficiāla informācija, šādi vibrācijas motori ir līdz pat trīs reizēm dārgāki par parastajiem.

Jāatgādina, ka pieminētā informācija ir vien baumu līmenī un nav oficiāli apstiprināta. Baumas arī vēsta, ka Apple strādā pie 5,5 collu iPhone 6 modeļa, taču par šo planšettelefonu klases ierīci ir zināms daudz mazāk.

iphone 6 leak

Saistītās tēmas: applebaumasiphone

Izsaki savu viedokli