Aktuāls

”Asus” atrāda pasaulē plānāko datoru ar 360 grādu atlokāmu ekrānu

Portatīvie datori

Sešu mēnešu laikā no Beļģijas ievesti auto ar 24,5 miljonu kilometru deficītu

Auto, Moto

Jau kopš 2015. gada tiek baumots, ka Sony gatavo uzlabotu PlayStation 4 konsoles versiju. Pavisam nesen tīmeklī noplūdusi plašāka informācija par Sony PlayStation 4.5 “NEO”.

Neoficiāli avoti liecina, ka uzlabotā PlayStation 4 konsole nebūs tik vien kā plānāka un kompaktāka, bet iegūs arī dzelžu uzlabojumus. Tiek ziņots, ka tiks saglabāta tāda pati 8 kodolu procesora konfigurācija, tiesa 1.6 gigahercu vietā, tā darbosies 2.1 gigaherca takts frekvencē. Tāpat arī būs jaudīgāka grafika, kura arīdzan darbosies lielākā takts frekvencē. Tiek ziņots arī par operatīvās atmiņas uzlabojumiem.

Pieejamā informācija liecina, ka izstrādātājiem būs jāveido bāzes spēles versija, darbam uz parastā PlayStation 4 un tajā jāiekļauj grafiskie uzlabojumi, kuri darbosies vien jaudīgākajā konsoles versijā. Veidot spēles tikai priekš PlayStation 4.5 “NEO” nebūs ļauts.

Ja neoficiālās ziņas izrādīsies patiesas, tad plašāku informāciju par gaidāmo Sony produktu mēs varētu iegūt jau E3 2016 konferences laikā, kas norisināsies no 14. līdz 16. jūnijam.

sony-ps4

Izsaki savu viedokli