Aktuāls

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

Jau kopš 2015. gada tiek baumots, ka Sony gatavo uzlabotu PlayStation 4 konsoles versiju. Pavisam nesen tīmeklī noplūdusi plašāka informācija par Sony PlayStation 4.5 “NEO”.

Neoficiāli avoti liecina, ka uzlabotā PlayStation 4 konsole nebūs tik vien kā plānāka un kompaktāka, bet iegūs arī dzelžu uzlabojumus. Tiek ziņots, ka tiks saglabāta tāda pati 8 kodolu procesora konfigurācija, tiesa 1.6 gigahercu vietā, tā darbosies 2.1 gigaherca takts frekvencē. Tāpat arī būs jaudīgāka grafika, kura arīdzan darbosies lielākā takts frekvencē. Tiek ziņots arī par operatīvās atmiņas uzlabojumiem.

Pieejamā informācija liecina, ka izstrādātājiem būs jāveido bāzes spēles versija, darbam uz parastā PlayStation 4 un tajā jāiekļauj grafiskie uzlabojumi, kuri darbosies vien jaudīgākajā konsoles versijā. Veidot spēles tikai priekš PlayStation 4.5 “NEO” nebūs ļauts.

Ja neoficiālās ziņas izrādīsies patiesas, tad plašāku informāciju par gaidāmo Sony produktu mēs varētu iegūt jau E3 2016 konferences laikā, kas norisināsies no 14. līdz 16. jūnijam.

sony-ps4

Izsaki savu viedokli