Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Twitter baumu konts upleaks ir nopludinājis jaunu informāciju par kādu viedtālruni, pie kura dotajā brīdī strādā HTC un kurš slēpjas zem segvārda “Eye”. Pirmie minējumi norāda, ka izstrādājums būs nākamās paaudzes One (M sērija) viedtālrunis.

Pieejamās baumas norāda, ka šis HTC viedtālrunis tiks apgādāts ar 5,2 collu displeju, kas nodrošinās 1080p izšķirtspēju, bet pikseļu blīvums sasniegs visai cienījamu skaitli – 423 pikseļi uz katru ekrāna collu.

Sagaidāms, ka par ātrdarbību atbildēs Snapdragon 801 procesors (četri Krait 400 kodoli) un Adreno 330 grafiskais procesors. Operētājsistēmas funkcijas pildīs Android L.

Pieejamā informācija gan ir visai skopa, veidojot labvēlīgu augsni dažādām spekulācijām. Atsevišķi minējumi norāda, ka šī ierīce ir One (M sērija) viedtālruņa jaunākā paaudze. Tiesa, pieminētā tehniskā specifikācija ir nedaudz atbilstoša ierīcei, kam būtu vairākus mēnešus “jānes” flagmaņa tituls, lepojoties ar atbilstošiem tehniskajiem parametriem.

Citi minējumi norāda, ka izstrādājums varētu būt vēl viena Windows Phone operētājsistēmas ierīce vai arī sava veida Google Play sērijas viedtālrunis, ko darbina neizmainīta Android L operētājsistēma.

HTC One M8_Gunmetal_Silver_Gold

Saistītās tēmas: baumasHTC One

Izsaki savu viedokli