Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kamēr vienīgais, kas iezīmē HTC gaidāmā flagmaņa specifikāciju, ir baumas, neoficiāla informācija jau vēsta par tā mazo brāli – Mini versiju. Lielas pārmaiņas, šķiet, nav gaidāmas, jo viedtālrunis saņems līdzīgu tehnisko specifikāciju kā priekštecis, bet atsevišķas dizaina iezīmes tiks aizgūtas no HTC M8.

Neoficiāla informācija vēsta, ka HTC M8 Mini tiks apgādāts ar četru kodolu 1,4 GHz Snapdragon 400 procesoru, kas solās būt tikai nedaudz jaudīgāks par iepriekšējās paaudzes viedtālrunī atrodamo divu kodolu 1,4 GHz procesoru. Operatīvās atmiņas apjoms sasniegs 1 GB.

Jāatzīmē, ka HTC M8 Mini ekrāna izmērs, pēc Twitter konta evleaks sniegtās informācijas, būs 4,5 collas (iepriekšējās paaudzes izstrādājumam – 4,3 collas), taču tā izšķirtspēja nemainīsies, ļaujot tālrunim lepoties ar 720p izšķirtspēju.

Iebūvētās atmiņas apjoms būs 16 GB, taču to būs iespējams papildināt ar microSD karti.

Operētājsistēmas funkcijas veiks Android KitKat, ko papildinās Sense 6.0 saskarne.

Līdzīgi kā tas solās būt HTC M8 gadījumā, arī Mini versija nesaņems fiziskas vai kapacitatīvas pogas, liekot lietotājam iztikt ar tām, kas būs atrodamas uz ekrāna.

Tiesa, ņemot vērā, ka līdz M8 debijai ir vismaz četras nedēļas, ir skaidrs, ka Mini versiju tik drīz nesagaidīsim. Tas savukārt nozīmē, ka paies kāds laiks līdz varēsim spriest par šo baumu patiesumu.

htc one plus

Saistītās tēmas: baumashtc

Izsaki savu viedokli