Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Neraugoties uz to, ka Samsung ir aizņemti ar Galaxy flagmani, kompānija grasās prezentēt jaunu viedtālruni. Tā vismaz liek domāt nesen noplūdusī informācija.

Neilgi pirms oficiālās debijas ir parādījušās ziņas par tālruni, kas spēs atbalstīt divas SIM kartes vienlaikus. Ierīces kods ir GT-I8262, bet, domājams, ka nosaukums būs Galaxy Core.

Tas tiks aprīkots ar 4,3 collu WVGA (800×480) izšķirtspējas displeju, savukārt par ierīces ātrdarbību atbildēs divu kodolu 1,2 GHz procesors. Operatīvās atmiņas apjoms sasniegs 768 MB. Bet lietotāja failus būs iespējams saglabāt 8 GB lielā iebūvētajā atmiņa, ko, pateicoties microSD atbalstam, varēs palielināt.

Ierīces aizmugurē būs atrodama 5 megapikseļu kamera. Tāpat iekārta tiks aprīkotam Wi-Fi, Bluetooth 4.0 un GPS savienojumiem. Par operētājsistēmu kalpos Android 4.1 Jellu Bean. Viedtālrunis svērs 140 gramus, bet tā izmēri būs 129,3×67,56×8,96mm. Neoficiālā informācija ziņo, ka jau maija vidū ierīci varēs iegādāties veikalos Ķīnā un Krievijā. Tā cena būs aptuveni 320 eiro .

samsung galaxy core

Saistītās tēmas: samsung galaxy

Izsaki savu viedokli