Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Interneta plašumos ir noplūdis jauns HTC M8 (One pēctecis) attēls. Tas atklāj, ka izstrādājums tiks aprīkots nevis ar divām, bet trim kamerām.

Kamēr korpusa priekšpusi rotās pieticīgāka kamera, kas paredzēta video zvaniem, noplūdušais attēls norāda, ka aizmugurē tiks novietotas divas kameras. Tās papildinās arī divas LED zibspuldzes.

htc noplust

No pieejamā attēla varam izsecināt, ka izstrādājums netiks apgādāts ar pirkstu nospiedumu lasītāju aizmugurē kā tas ir HTC One MAX gadījumā. Tiesa, informācija klusē attiecībā uz otras kameras funkcijām. Jāatzīmē, ka cits tālrunis (LG Optimus P920 3D), kas tika apgādāts ar trīs kamerām, aizmugurē novietotās izmantoja, lai nodrošinātu 3D video uzņemšanu.

Atgādinot par citām izskanējušajām baumām, jāmin, ka HTC M8, visticamāk, tiks apgādāts ar 1080p izšķirtspējas displeju, Snapdragon 800 procesoru un UltraPixel kamerām. Tālruņa oficiālā debija tiek gaidīta martā Ņujorkā.

Papildināts: vairākas stundas pēc raksta tapšanas interneta plašumos uzpeldēja attēli, kurā redzama viedtālruņa priekšpuse.

htc_one_plus_front_2

htc one plus

Saistītās tēmas: baumashtc

Izsaki savu viedokli