Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ātrdarbības testu vietnē GFXBench parādījušies divu jaunu, vēl nezināmu Samsung viedtālruņu rezultāti. Viens no tiem slēpjas zem nosaukuma SM-G8508S, savukārt otrs – SM-G5308W.

SM-G8508S, visticamāk, būs kāda no Galaxy S5 budžeta versijām, piemēram, Neo papildinājums. Ierīce varēs lepoties ar 4,7 collu 720p izšķirtspējas skārienekrānu, Qualcomm Snapdragon 800 vai Snapdragon 801 procesoru un 2 GB operatīvo atmiņu.

Noplūdusī informācija liecina, ka ierīces iebūvētās atmiņas apjoms sasniedz 16 GB. Par attēlu uzņemšanu atbildēs 12 MP vai 13 MP galvenā kamera un 2 MP priekšējā kamera. To visu darbinās Android 4.4.4 KitKat operētājsistēma.

SM-G5308W tiks apgādāts ar 5 collu qHD izšķirtspējas displeju. Ātrdarbību nodrošinās Qualcomm Snapdragon 410 procesors (četri kodoli, 1,2 GHz), Adreno 306 grafiskais procesors un 1 GB operatīvā atmiņa. Galvenās kameras izšķirtspēja solās būt 8 MP, bet “selfijiem” domātās kameras izšķirtspēja būs 2 MP. Iebūvētās atmiņas apjoms sasniegs 8 GB.

Arī šajā gadījumā to visu darbinās Android 4.4.4 KitKat operētājsistēma.

Kaut arī dotajā nav zināmi modeļu īstie nosaukumi, ir skaidrs, ka pirmais no pieminētajiem sastādīs konkurenci vidējās klases segmentā tādām ierīcēm kā Xperia Z1 Compact. Tikmēr otrs viedtālrunis būs budžeta klases ierīce.

samsung logo

Saistītās tēmas: baumassamsung galaxy

Izsaki savu viedokli