Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kā jau vienmēr tas ir bijis, kāds kompānijas darbinieks, šoreiz no LG, nav bijis pietiekami piesardzīgs un nu tīmeklī ir parādījusies informācija un arī attēli ar LG neiznākušo lolojumu – Optimus EX.

Jaunā ierīce, pēc attēliem spriežot, ir tīri izskatīga, taču dzelži arī nebūt nav tie sliktākie. Par ierīces ātrdarbību parūpējas 2 kodolu NVIDIA Tegra 2 procesors ar 1.2 gigahercu augstu frekvenci, taču visu svarīgāko informāciju īslaicīgi saglabā 1 gigabaita operatīvā atmiņa. Optimus EX ir aprīkots ar 4 collu NOVA tehnoloģijas displeju, kura izšķirtspēja ir WVGA, jeb 800 x 480 pikseļi. 1080p izšķirtspējas video varēsiet filmēt ar iebūvēto 5 megapikseļu kameru, taču tumsā veidoti mākslas darbi izpaliks, jo telefonā nav iebūvēta zibspuldze. Iebūvētās atmiņas apjoms ir 8 gigabaiti, taču to varēs paplašināt ar microSD atmiņas kartes palīdzību. Protams, nav aizmirsts arī par WiFi, Bluetooth, GPS, 3G utml. Operētājsistēma, protams, ir Android.

Jāpiemin, ka jaunā ierīce būs arī ļoti viegla un plāna – tikai 127 grami un 9.65 milimetri.

Pagaidām šķiet, ka šis telefons būs nopērkams tikai Korejā, taču līdz oficiālās iznākšanas dienai neko nevaram zināt. Zināma nav arī aptuvenā cena. 

Saistītās tēmas: exlgoptimusviedtālruņi

Izsaki savu viedokli