Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kaut arī Galaxy S5 debija ir tepat aiz stūra, internetā parādījušies viedtālruņu attēli, kas atklāj to izskatu un apstiprina divu dažādu versiju eksistenci.

Viedtālruņu ietvaru izstrādātājs Spigen jau tagad piedāvā iegādāties piecus Samsung Galaxy S5 ietvarus. Protams, tie pavēsta arī informāciju par gaidāmā kompānijas flagmaņa izskatu un atsevišķas specifikācijas detaļas.

Spigen patiešām apstiprina divu Galaxy S5 versiju eksistenci. Viena no tām tiks apgādāta ar fizisku „Home” pogu, bet otra – nē. Tāpat pieejamie attēli norāda uz aizmugurē novietotās kameras izskatu un zibspuldzes formu.

galaxy s5 spigen 2

Ja Spigen atrādītie attēli patiešām iezīmē gaidāmā tālruņa vizuālos apveidus, tad lielus pārsteigumus Galaxy S5 dizainā nevaram sagaidīt. Tiesa, līdz oficiālajai debijai vairs nav ilgi jāgaida – tā plānota jau rītdien.

Visbeidzot jāatgādina, ka jau iepriekš Spigen pamanījies atrādīt tālruņu apveidus pirms oficiālās debijas. Iepriekšējās reizēs upuru lomā nonāca Nexus 5 un Galaxy Note 3. Toreiz ietvaru izstrādātāja sniegtā informācija bija precīza.

galaxy s5 spigen

Saistītās tēmas: baumassamsung galaxy

Izsaki savu viedokli