Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Protams, mēs visi nevaram sagaidīt Android ICS, jeb Ice Cream Sandwich atjauninājumu savām Android ierīcēm, taču, ja esat īpaši nepacietīgi un jums pieder Galaxy S II – šodien mēs nākam ar labām ziņām.

Tīmeklī ir parādījusies noplūdusi, oficiāla Alpha versija Android 4.0, kas paredzēts Eiropas Galaxy S II. Tā kā šis ir oficiāls ROM, arī Samsung TouchWiz interfeis un pāris pielāgojumi ir iekļauti. Protams, vēlējāmies arī paši notestēt, cik stabils šis ROM ir. Šī nebija mūsu pirmā darīšana ar ICS un Galaxy S II – pirms neilga laika mēģinājām uzstādīt arī populāro CyanogenMod 9, kas ir balstīts uz Android ICS, taču šis ROM bija pārāk nestabils, lai tiktu lietots ikdienā.

Pēc ROM un Odin programmatūras lejupielādēšanas prieki varēja sākties. Pagāja dažas minūtes, līdz operētājsistēma tika uzstādīta, un varējām sākt meklēt nepilnības, iet benčmarkus un stabilitātes pārbaudes.

Jāsāk jau ar to, ka telefons ieslēdzās bez problēmām. Pat no trijstūra, kas brīdina par nestabilu ROM, nebija ne ziņas. Protams, tas apzīmē tikai vienu – ROM nav rootots, jeb atkodēts un ir oficiāls.

Kamera, pieslēgšana pie USB, mobilais internets un vis pārējais, kas bieži vien nestabilos ROM nedarbojas, šoreiz darbojās, tā kā bijām iepriecināti. Interfeis, aplikāciju pārslēgšana un multitaskings šķita pat žiglāks, nekā līdz šim. Arī Quadrant benčmarks uzrādīja ļoti labus rezultātus – gandrīz, gandrīz 3 tūkstošus (2995) punktu, kas ir pat nedaudz vairāk, nekā varējām iegūt ar oficiālo 2.3.5 Android versiju.

Iespējams, ka palaidām garām kādu notifikāciju vai vienkārši jaunu fīču, taču šķita, ka tālrunis šad tad pilnīgi nevajadzīgi ievibrējās. Vēl aizdomīgi šķita tas, ka atmiņas karte, pēc tālruņa domām, bija bojāta. Iespējams, ka tā bija vienkārši neveiksmīga sagadīšanās – atmiņas karte nolēma nomirt neīstajā brīdī.

 

Īsumā sakot, šis ROM ir ļoti stabils, un ja jūtaties pašpārliecināti, ieteiktu to uzstādīt arī sava Galaxy S II. Protams, mēs neatbildām par sekām, kas var rasties kaut ko izdarot nepareizi. Diemžēl, baterijas darbības laiku izmērīt nepaspējām, taču, ja tas būs ievērojami uzlabojies vai ievērojami pasliktinājies, pēc pāris dienām jums paziņosim.

ROM varat lejupielādēt šeit. Ritinieties līdz pašai apakšai, līdz atradīsiet I9100XXKP8. Tur pat blakus spiediet Download (nāksies reģistrēties). Arhīva parole būs samfirmware.com

Lai uzstādītu šo ROM jums ir jāpalaiž mapē iekļautā ODIN programma, kā PIT fails jāizvēlas u1_02_20110310_emmc_EXT4.pit, kā PDA – I9100_CODE_I9100XXKP8_CL42141_REV02_user_low_ship.tar.md5, kā PHONE – MODEM_I9100XXKP8_REV_02_CL1092599.tar.md5, taču, kā SCS – GT-I9100-MULTI-CSC-OXAKP8.tar.md5.

Tālāk nekādus iestatījumus nemainiet. Ieslēdziet savu tālruni Download režīmā, kas ir izdarāms to pilnībā izslēdzot un pēc tam turot home, pazemināt skaļumu un ieslēgšanas pogu reizē. Pieslēdziet ierīci pie USB vada un Odin programmatūrā spiediet start. Tālāk viss notiks automātiski un jau pēc aptuveni 10 minūtēm jūs varēsiet izbaudīt Android 4.0.

Atsauksmes, nepilnības un citas nevēlamas lietas, kuras manījāt pēc šis operētājsistēmas uzstādīšanas, atstājiet komentāros.

 

 

 

Saistītās tēmas: androidicsssamsung galaxysandwich

Izsaki savu viedokli