Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Brīdī, kad līdz gaidāmajai Nokia Normandy (X) debijai atlikušas pāris dienas, interneta plašumos noplūst attēls, apstiprinot ierīces nosaukumu un eksistenci. 

Kā jau tas redzams pieejamajā attēlā, Nokia Normandy tiks pārdots ar nosaukumu Nokia X, vēsta Twitter baumu konts evleaks.

Taču kamēr tehnoloģiju pasaulē gatavojas šīs savdabīgās ierīces debijai, vairāki tālruņi izsūtīti izstrādātājiem Indijā. To sniegtā informācija ziņo, ka viedtālrunis patiešām bāzēts uz Android operētājsistēmas, taču nav saņēmis nevieno no Google izveidotajiem servisiem un pakalpojumiem. Tos aizstāj, piemēram, HERE kartes, Skype, Bing un Outlook.

Tas nozīmē, ka Nokia X būs atsevišķs aplikāciju veikals, kas, kā norāda baumas, saņēmis segvārdu AoL (Asha on Linux). Taču citas baumas norāda, ka Nokia jau ir izdevies noslēgt darījumu ar 100 populārāko Play Store aplikāciju izstrādātājiem par to veikumu pielāgošanu Nokia X parametriem.

Sagaidāms, ka tālrunis varēs lepoties ar 110 dolāru cenu zīmi ASV, saņemot arī 4 collu WVGA displeju, divu kodolu 1 GHz Snapdragon procesoru un 512 MB operatīvo atmiņu. Attēlu uzņemšanas funkciju veiks 5 MP kamera, savukārt enerģijas rezerves nodrošinās 1500 mAh akumulators. Interesanti, ka viedtālrunis nodrošinās arī vienlaicīgu divu SIM karšu atbalstu.

nokia x evleaks

Saistītās tēmas: androidnokia

Izsaki savu viedokli