Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pasaulē lielākais mobilo tālruņu ražotājs Nokia prezentējis divus jaunus stila klases mobilos tālruņus. Ja jūs esat bagāts un mīlat iegādāties dārgu un ekskluzīvu tehniku, tad jaunie Nokia 8800 Arte un 8800 Sapphire Arte ir kā radīti jums.


Kā jau visticamāk pamanījāt, abu tālruņu modeļa numurs ir vienāds, līdz ar to atšķiras vienīgi to dizains un cena. Taču vispirms aplūkosim kādi ir šo stila klases tālruņu tehniskie dati… Tiem būs 2 collu liels OLED ekrāns ar 240 x 320 pikseļu izšķirtspēju, 3.2 megapikseļu kamera ar automātisko fokusēšanos, 1GB liela iebūvētā atmiņa, microUSB pieslēgvieta, 3. paaudzes tīkla atbalsts, speciāls pārklājums, kas metālu un stiklu aizsargā no pirkstu nospiedumu parādīšanās, kā arī ādas maciņš ar auduma apdari. Komplektācijā tiks iekļautas arī Nokia BH-803 Bluetooth austiņas.


Nokia 8800 Arte

Kā jau var nojaust, tālruņi nebūs lēti – tie maksās attiecīgi 1000 un 1150 eiro pirms nodokļu nomaksas, tādēļ reti kurš atļausies šādu tālruni iegādāties. Nokia 8800 Arte pārdošanā nonāks šī gada pēdējā ceturksnī, bet Nokia 8800 Saphire Arte veikalu plauktos pirmo reizi parādīsies 2008. gada 1. ceturksnī.


Nokia 8800 Saphire Arte


Liec savam Nokia mobilajam tālrunim izskatīties kā jaunam – pasargā to no skrāpējumiem

Izsaki savu viedokli