Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pasaules lielākais mobilo telefonu ražotājs – Nokia, nesen iekūlās nepatikšanās, sūtot spama SMS Austrālijā, bez piedāvātas iespējas no šo reklāmu saņemšanas atteikties.

Austrālijas Komunikācijas un Multimediju Pārvalde ziņoja, ka Nokia savās spama rakstura SMS reklamēja savus viedtālruņus, bez jebkādas iespējas patērētājiem no šo reklāmu saņemšanas atteikties. Austrālijas, kā arī daudzu citu valstu likumi, paredz, ka no šāda rakstura reklāmām jebkuram iedzīvotājam jāvar atteikties, taču šajā gadījumā, atteikties no reklāmām nebija iespējams.

Nezināšanas dēļ, tagad Nokia nāksies maksāt 58 tūkstošu ASV dolāru lielu sodu, kas nemaz nešķiet tik daudz priekš pasaulē lielākā mobilo telefonu ražotāja. Tagad kompānija gan sola savus mārketinga daļas vadītājus apmācīt, lai līdzīgas problēmas vairs nerastos.

“Daži uzņēmumi joprojām neizprot SMS mārketingu. Tie paši noteikumi, kas attiecināmi uz e-pasta mārketingu, attiecas arī uz SMS mārketingu, kā arī visa veida uzņēmumiem – lieliem vai maziem.”, saka Austrālijas Komunikāciju un Multimediju Pārvaldes priekšsēdētājs Ričards Bīns (Richard Bean).

 

Saistītās tēmas: austrālijanokia

Izsaki savu viedokli