Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Somu kompānija Nokia nenoliedzami ir viena no populārākajām mobilo tālruņu tirgū. Lai saglabātu savu statusu un neatpaliktu no konkurentiem, arī šī kompānija turpina piedāvāt jaunus un uzlabotus tālruņus. Šoreiz pastāstīsim par Nokia jaunajiem, elegantajiem mobilajiem tālruņiem.

Jauno ierīču sauklis ir “Beautiful to use” ( skaisti lietošanā ), kas pierāda to. ka īpaša uzmanība ir pievērsta ērtībai un dizainam.

Nokia 6600 atvāžamais mobilais tālrunis. Ierīcei ir 2.13 collu OLED displejs, kas spēj attēlot līdz pat 16 miljoniem krāsu. Tālruni iespējams atvāzt ar speciāla taustiņa palīdzību. Daļa no ierīces virsmas ir skārienjūtīga, un, piemēram, ar viegliem pieskārieniem iespējams mainīt profilus, atvērt neatbildēto zvanu sarakstu un veikt citas darbības.

Tāpat arī Nokia 6600 ( pirmajā attēlā pa kreisi ) būs pieejams kā atbīdāms tālrunis, kas sevī iekļauj jau minēto pieskārienu tehnoloģiju, taču tam ir 3.2 megapikseļu fotokamera un 2.2 collu QVGA displejs, kas veidots balstoties uz LCD tehnoloģiju.

Nokia 3600 ( pirmajā attēlā pa labi ) ir aprīkots ar tādu pašu fotokameru kā 6600 modelis, taču ir tam ir arī trokšņu novēršanas funkcija, kas nodrošinās kvalitatīvāku attēlu.

Tālruņi tirgū nonāks 2008. gada trešajā ceturksnī un to cenas būs attiecīgi 250 eiro par Nokia 6600 ( atvāžamo ), 275 eiro par atbīdāmo Nokia 6600 un, visbeidzot, 175 eiro par Nokia 3600.


Liec savam Nokia mobilajam tālrunim izskatīties kā jaunam – pasargā to no skrāpējumiem

Izsaki savu viedokli