Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

No šīs nedēļas oficiāli tiek uzsākta viedtālruņa Nokia Lumia 920 tirdzniecība Latvijā. Smalkā dizaina viedtālrunis pieejams četrās krāsās – dzeltenā, sarkanā, baltā un melnā.

Nokia Lumia 920 ar Windows Phone 8 operētājsistēmu nodrošina lietotājam ātru un intuitīvu lietošanu – viedtālrunī pieejamas kā Microsoft Office lietotnes un Exchange e-pasts, HERE kartes un navigācijas pakalpojums, tā arī visas populārākās sociālo tīklu lietotnes un vēl aptuveni 130 tūkstoši citas lietotnes un spēles no Windows Phone Marketplace.

Viedtālrunim ir ātrākais un jutīgakais skāriendisplejs ar PureMotion HD+ tehnoloģiju, kas ļauj ekrānu lietot arī, piemēram, ar cimdiem. Nokia Lumia 920 aprīkots ar jaunāko Nokia PureView kameras tehnoloģiju, kas lietotājam ļauj uzņemt līdz šim viedtālruņos nepieredzēti labas kvalitātes attēlus un video. Pateicoties floating lens tehnoloģijai, Nokia Lumia 920 kamera pat bez zibspuldzes spēj uztvert piecas reizes vairāk gaismas un uzņem košus attēlus un video arī naktī.

Nokia-Lumia-920-color-range

Nokia Lumia 920 viedtālrunis lietotājiem nodrošina labāko karšu un navigācijas pakalpojumu viedtālruņu tirgū. HERE navigāciju ir iespējams lietot arī bezsaistē. Nokia Lumia 920 ir līdz šim augstākā akumulatora kapacitāte (2000mAh), kā arī tas ir pirmais Nokia viedtālrunis ar iebūvētu bezvadu uzlādes iespēju.

Windows Phone 8

Windows Phone 8 operētājsistēma piedāvā plašas personalizēšanas iespējas – sākuma ekrāna elementi ir pielāgojami arī pēc izmēra, tāpat pieejami jauna izskata tiešsaistes elementi (Live Tiles) lietotājam svarīgāko aplikāciju un servisu tūlītēju paziņojumu saņemšanai. Windows Phone 8 viedtālruņu satura sinhronizācija ar datoru vai planšetdatoru, kas aprīkots ar Windows 8, ļauj ērti piekļūt failiem, mūzikai, attēliem un video no jebkuras šīs ierīces. Ātra un droša interneta pārlūkošana Nokia Lumia 920 un Nokia Lumia 820 viedtālruņos iespējama ar Internet Explorer 10 pārlūku, kā arī tajos pieejamas Microsoft Office lietotnes ērtai dokumentu veidošanai, pārlūkošanai un rediģēšanai.

Latvijas tirgū šobrīd pieejami arī Nokia Lumia 820 un Nokia Lumia 620 viedtālruņi.

Nokia Lumia 820 ir stilīgs un košs vidējās klases viedtālrunis, kas nodrošina augstākās klases veiktspēju. Viedtālrunim ir maināmi aizmugures vāciņi, kas ne tikai ļauj mainīt tā izskatu, bet arī pievienot bezvadu lādēšanu. Nokia Lumia 620 ir izmēros mazākais un cenas ziņā pieejamākais Nokia Lumia viedtālrunis ar 1 GHz divkodolu procesoru, kas nodrošina tādu pašu tālruņa veikstspēju kā augstākas klases Nokia Lumia sērijas viedtālruņi. Abiem viedtālruņiem ir arī iespēja pievienot micro SD atmiņas karti. Visiem trim Nokia Lumia viedtālruņiem ir latviešu valodas atbalsts.

Nokia Lumia viedtālruņu specifikācija un cenas

 

  Nokia Lumia 920 Nokia Lumia 820  Nokia Lumia 620 
Displejs 4.5 collu Nokia PureMotion HD+ WXGA IPS LCD Nokia ClearBlack 4.3 collu ClearBlack OLED WVGA 800×480 Nokia ClearBlack 3.8 collu TFT WVGA 800×480 ClearBlack
Akumulators 2000mAh ar iebūvētu Qi bezvadu uzlādi 1650mAh ar Qi bezvadu uzlādes atbalstu 1300 mAh
Procesros 1.5GHz divkodolu Snapdragon S4 procesors 1.5GHz divkodolu Snapdragon S4 procesors Qualcomm Snapdragon(TM) S4 procesors ar 1 GHz divkodolu CPUs
Kamera 8.7MP ar modernizētu Nokia PureView optisko attēla stabilizāciju un Carl Zeiss optiku,1080p HD video uzņemšana (30fps) 8MP Auto Focus ar Carl Zeiss optiku,Dual LED zibspuldze,

Full HD 1080p video uzņemšana (30fps)

5MP Auto Focus, LED zibspuldze
Priekšējā kamera 1.2MP ar 720p HD video uzņemšanas iespēju VGA VGA
Atmiņa 1GB RAM32GB iebūvētā atmiņa un bezmaksas 7GB failu uzglabāšana tiešsaistes krātuvē SkyDrive 1GB RAM8GB iebūvētā atmiņa, microSD atmiņas kartes atbalsts un 7GB failu uzglabāšana bez maksas tiešsaistes krātuvē SkyDrive 512MB RAM
8GB iebūvētā atmiņa, microSD atmiņas kartes atbalsts līdz 64GB
un 7GB failu uzglabāšana bez maksas tiešsaistes krātuvē SkyDrive
Aptuvenā nesubsidētā mazumtirdzniecības cena LVL 400 LVL 300  LVL 180

 

Saistītās tēmas: nokiaviedtālruņi

Izsaki savu viedokli