Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pagājušā gada februārī Nokia laida Windows Phone viedtālruni, kas īsā laika posmā ieguva iespaidīgu popularitāti un kļuva par pirktāko šīs operētājsistēmas ierīci. Saprotams, ka runa ir par pircēju maciņiem draudzīgo Lumia 520 modeli.

Interesanti, ka Lumia 520 ne tikai ir kompānijas populārākais Windows Phone modelis, bet arī populārākais šīs operētājsistēmas modelis pasaulē, lepojoties ar vairāk nekā 12 miljoniem aktivizētu ierīču, sastādot 30 procentus no visiem Windows Phone viedtālruņiem. Jāatzīmē, ka netiek minēts vai statistikā iekļauti arī Lumia 525 modeļu realizācijas rādītāji.

Arī Microsoft norāda, ka realizācijas rādītāji, kas mērāmi ar astoņiem cipariem, ir iespaidīgs sasniegums.

Baumas tikmēr vēsta, ka kompānija jau strādā pie ierīces pēcteča – Lumia 530. Nākamās paaudzes viedtālrunis it kā saņemšot nedaudz lielāku displeju (4 collu vietā būs 4,3 collu ekrāns), to pašu operatīvās atmiņas apjomu (512 MB) un nedaudz jaudīgāku procesoru (Snapdragon 200). To visu darbinās Windows Phone jaunākā versija – 8.1.

Jāatzīmē gan, ka nākamās paaudzes izstrādājumam nebūs viegli sasniegt tos pašus realizācijas rādītājus, kas bija pa spēkam Lumia 520 viedtālrunim.

Nokia-Lumia-520-color-range-1

Saistītās tēmas: Nokia Lumia

Izsaki savu viedokli